Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Sport

Archiv Sport
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Běh pro gorily

2012-05-29 22:05

2.6.2012 od 14hod. Start: Hradčanské náměstí. Cíl: Náměstí Republiky

A odkud kam se to vlastně poběží?

Pražský hrad – Start závodu
13:00 Hudební vystoupení - Děda Mládek Illegal Band
13:45 Slavnostní zahájení
14:00 Start závodu

Co všechno je pro závodníky v cíly připraveno?

Náměstí Republiky – Cíl závodu
15:00 Vyhlášení vítězů
15:05 Hudební vystoupení - Eddie Stoilow
15:30 Předání získaného finančního obnosu
15:40 Hudební vystoupení - And the End

Co ještě na závodníky čeká?

Banánové občerstvení.
Všichni závodníci si budou moci pochutnat na lahodném banánovém občerstvení, které na Běh pro gorily připraví Chiquita. V březnu tohoto roku společnost certifikovala všechny své banánové farmy v rámci projektu "Better Banana" Aliancí deštných pralesů. Tímto krokem se Chiqiuta otevřeně přihlásila ke zlepšení životních a pracovních podmínek zaměstnanců na banánových farmách. Současně zásadním způsobem upravila postupy při pěstování, zajistila bezpečné nakládání s agrochemikáliemi a zodpovědné hospodaření s vodou, půdou a dalšími přírodními zdroji. Banány Chiquita jsou nyní označeny symbolem zelené žabičky, který zaručuje nejen vysokou kvalitu, ale také ekologicky i společensky odpovědný přístup pěstování.

Ochutnávka bezpeckových melounů Bouquet.

Těšte se na ochutnávku lahodných bezpeckových melounů BOUQUET, které vás čeká jak na startu na Hradčanském náměstí, tak v cíli na Náměstí Republiky! Melouny Bouquet jsou zárukou zdravého, kvalitního a šťavnatého produktu, sklizeného v nejvhodnějším stádiu zralosti a skladovaného v podmínkách zaručujících jeho čerstvost.
Bezkonkurenční výhodou melounů Bouquet je, že nemají téměř žádné pecky. V melounu Bouquet najdete pouze nedozrálá bílá minisemínka, která jsou na rozdíl od černých pecek snadno rozkousatelná.
Bouquet je speciální označení pro vybrané produkty prémiové kvality společnosti Anecoop. Pro spotřebitele je zárukou vysoké kvality a prvotřídní chuti. V mnoha případech jde výhradně o sezónní zboží, dostupné na českém trhu pouze několik měsíců v roce.

http://www.behprogorily.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>