Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

APASSIONATA Magická setkání

2012-11-28 15:11

15-16.12.2012 od 15hod, O2 arena

PRODEJ VSTUPENEK přes WWW.SAZKATICKET.CZ
 
 
APASSIONATA – NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ EVROPSKÁ JEZDECKÁ SHOW SE PO OSMÉ VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY. TENTOKRÁT VŠAK S MIMOŘÁDNÝM PROGRAMEM, KTERÝ JE VĚNOVÁN 10. VÝROČÍ TÉTO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ EVROPSKÉ ZÁBAVNÍ SHOW. TĚŠTE SE NA MAGICKÁ SETKÁNÍ KONÍ A LIDÍ A ROMANTICKÝ PŘÍBĚH VYPRÁVĚNÝ V SEDLECH.
 
"Úspěšný příběh na čtyřech nohách, který nemá srovnání.“

Již více než deset let okouzluje Apassionata publikum po celém světě. Apassionata je více než show – je to ohňostroj emocí a zážitků pro celou rodinu, umělecké dílo s neodolatelnou hudbou a velkolepými výkony.

V rámci programu „Přátelé navždy“, který bude uváděn u příležitosti 10. výročí, hlavní postava Amélie vezme diváky na kouzelnou cestu. S těžkým srdcem musí opustit svého otce, domov a šťastné dětství a míří do velkého města. Je čas dospět a najít si své místo v životě. Její příběh je o špatných rozhodnutích, štěstí a - především – o jejích nejlepších čtyřnohých přátelích, koních.

V tomto jubilejním roce zažijí diváci opět dvě hodiny nádherné zábavy – v programu se znovu představí některé z prvotřídních hvězd z posledních let. Vrchol přehlídky bude patřit vynikající svobodné drezúře, Doma Vaquera pak předvede španělskou drezúru nejvyšší úrovně.
 
APASSIONATA okouzluje publikum již 10 let čarovnou kombinací společného vystoupení lidí a koní. Opět vás čeká nejúspěšnější evropská rodinná show, ve které se představí více než 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a gigantické speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvílemi a spoustou emocí.

www.apassionata.cz 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>