Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Chodovská pouť

2012-09-12 15:34

15. 09. 2012, 10.00 h
 
Tradiční Chodovská pouť se vrací. Už v sobotu 15. září na vás čeká bohatý program pro děti i rodiče. Chybět nebudou stánky s občerstvením, kolotoče, zajímavé soutěže a večerní tombola. A téma letošní pouti? Chodovská tvrz jako poutní místo a novodobá verze poutních obrázků. Doba se změnila a tak si na naší pouti místo starodávných obrázků můžete vytvořit celý veliký plakát.  Stačí podstoupit dobrodružství tvorby. Staňte se umělci - poutníky; najděte s naší pomocí vlastní cestu k obrazu výjimečného místa.

Tradiční Chodovská pouť začíná už od 10:00 hodin. Výtvarná dílna a soutěže jsou naplánovány na 14:00 hodinu, pohádky pak na dopoledne (od 11:00) a odpoledne (od 15:00 hodin).

Cyklus živě ilustrovaných pohádek, které můžete zažít pouze a jenom na Chodovské tvrzi, začne na pouti jarmareční tragikomedií Potkali se u Chodova vyprávějící o dvou, malém a velkém, co se kdysi dávno náhodou potkali u Chodova a své přátelství ztvrdili založením Tvrze. A protože pouť se odehrává venku, ilustrovaná pohádka vykročí z obvyklého prostředí sálu Chodovské tvrze také – na Chodovské pouti nebudeme promítat, ale malovat, kreslit a hrát a povídat si před obřím plátnem.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>