Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Děti

Vypusťte draky nad Prahu
2012-10-02

Vypusťte draky nad Prahu  (1)

V Praze létají draci nejlíp na pláni nad Prokopským údolím. Nebo máte jiné oblíbené místo? Podívejte se, kde všude se budou letos draci pouštět.
 
Letní Letná, cirkus pro celou rodinu
2012-08-22

Letní Letná, cirkus pro celou rodinu

Kabaret, akrobatické veletoče, tanec, cirkusové kousky. Nový cirkus je kombinací pouličního divadla, adrenalinových výkonů a hudebních a tanečních výstupů.
 
Ferda Mravenec, práce všeho druhu!
2012-07-30

Ferda Mravenec, práce všeho druhu!  (1)

Znají vaše děti Ferdu Mravence?
 
Tipy na  víkend: Zdravíme veterány!
2012-04-27

Tipy na víkend: Zdravíme veterány!

Historické automobily a historické tramvaje. Jaké to asi bylo v Praze na začátku minulého století? Iluzi cestování v čase si můžete vytvořit při závodu veteránů u Chvalské tvrze, nebo u bubenečské čističky odpadních vod. U příležitosti 100. výročí se otevřou brány vozovny Žižkov a i tam si prohlédneme vozový park veteránů. Kdo raději hlasy přírody, může se zúčastnit vítání ptačího zpěvu.
 
Tipy na víkend: Pro děti i pokročilé
2011-11-11

Tipy na víkend: Pro děti i pokročilé  (25)

Nejraději bych vám poradila, abyste si našli nějaké klidné místo, zapálili svíčku a přečetli si něco z básní Ivana Martina Jirouse, též zvaného Magor, který ve čtvrtek naprosto nepochopitelně odešel. Věda, že ne každého jeho rozjitřená duše oslovila, vylovím i několik tipů na bezstarostný víkend.
 
Dětská hřiště s kavárnou II.
2010-07-12

Dětská hřiště s kavárnou II.  (36)

Připadáte si také tak nevyužité zatímco vaše ratolesti spokojeně plácají bábovičky nebo se drápou na skluzavku? Pokud už nepatří do rodu batolat a není nutné jim neustále vytvářet záchrannou síť, vezměte je na takové hřiště, kde společně strávený čas bude příjemný i vám.
 
Tipy na víkend – Děti, pojďte si hrát!
2010-05-28

Tipy na víkend – Děti, pojďte si hrát!  (22)

Na počátku byla světová konference pro blaho dětí a dnes jsou v centru pozornosti trampolíny, opičí dráha a malování na obličej. Přesto je na světě spousta dětí, které i nadále žijí v chudobě nebo se k nim jejich dospělí nechovají zrovna nejlíp. Dětský den by proto měl být obojím, radovánkami pro naše roztomilé ratolesti, ale s vědomím, že nejsme pupkem světa. Pomáhat se dá i z dálky. Nicméně my jsme průvodcem za zábavou, a proto přinášíme několik tipů na ty víkendové "trampolíny".
 
Dětská hřiště s kavárnou či občerstvením
2010-04-30

Dětská hřiště s kavárnou či občerstvením  (23)

V Praze je kolem pětiset padesáti hřišť různého zaměření a vybavení. Vybrali jsme pro vás taková, která ocení maminky s malými dětmi, kterým nestačí jen přihlížet tomu, jak si jejich ratolesti roztomile plácají bábovičky, ale rády v průběhu zábavy svých dětí zašly s přítelkyní, nebo časopisem na kávu.
 
Kam v Praze na nočník, aneb do kavárny s dětmi II.
2010-04-14

Kam v Praze na nočník, aneb do kavárny s dětmi II.  (51)

Druhý díl po pražských kavárnách, do kterých se nemusíte bát zajít se svými dětmi, věnujeme hned třem koncepčně odlišným podnikům. Mamacoffee cafe je místo, kam spíš než za dětským koutkem vyrazíte kvůli kávě. S Café Clik to bude asi naopak. A třetí kavárna, kterou vám tu tentokrát představíme, je vlastně něco jako kavárno-výtvarná dílna.
 
Kam v Praze na nočník, aneb do kavárny s dětmi I.
2010-04-14

Kam v Praze na nočník, aneb do kavárny s dětmi I.  (4)

Chcete si občas zajít na kávu s kamarádkou, ale zrovna nemáte to štěstí, babičky v Praze a jiné hlídání sháníte jen těžko? Přesto se klidné chvíle nad šálkem něčeho dobrého nemusíte vzdát. Přinášíme vám tipy na kavárny, kam se nemusíte bát zajít se svými dětmi. Nebudou nikoho rušit, ani se sami nudit, leckde pro ně mívají i speciální program.
 
>