Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kluby – Kluby

Radost FX

www
E-mail
Městská část
Praha 2
Adresa
Bělehradská 234/120, Praha 2 - 120 00
Telefon
224 254 776, 603 193 711 (rezervace)
Styl hudby
electronic music, house
Doprava
Tram č. 11 - zastávka I.P.Pavlova; tram č. 4, 6, 10, 16, 22, 23 - zastávka I.P.Pavlova; metro C - stanice I.P.Pavlova

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

CLUB

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu v dolních prostorách podniku.

Originální program, čtyři bary, nápaditý světelný park, laser show, videoprojekce, go-go tanečnice, pravidelné sety nejlepších domácích i zahraničních DJ´s, ale i tématické večírky s překvapením, na kterých vystupují především naši residentní djs. Klub je až na výjimky otevřen od čtvrtka do soboty. Ve čtvrtek je na programu FX BOUNCE!, večer věnovaný hip hopu. Více na www.fxbounce.com.

V pátek se můžete těšit na nejlepší české a zahraniční houseové djs a projekty a sobota je pak věnována akci s názvem SOULTRAIN WEEKENDER. Tato party patří k chloubám našeho klubu a byla označena za nejlepší r´n´b night v ČR. Letos oslaví již své 10.výročí. Každá noc v klubu Radost FX má své neopakovatelné kouzlo a atmosféru, která vás vtáhne do svého dění natolik, že jste schopni na několik hodin zapomenout na všechno a užívat si zábavy až do pozdních ranních hodin. Nezapomeňte se podívat na aktuální program klubu.

HISTORIE

Ve vinohradském činžovním domě Roma měla po sametové revoluci vzniknout galerie s expozicí české fotografie, obchod s CD (který je nyní neodmyslitelnou součástí Radosti) a menší restaurace s občerstvením. K uskutečnění však chyběly finance a s původní verzí využít rozsáhlé prostory klubu pouze jako galerii s menším občerstvením, a to bez jakýchkoli zkušeností s provozem, a nedostatkem finanční podpory ze strany organizátorů, nebylo možno myšlenku dotáhnout do úplného konce, a tak získal koncem roku 1991 zdevastované přízemí a suterén Richard Zoli s manželkou Betheou, kteří uváděli v USA televizní pořad o umění a designu.

Televizní show nemá daleko k hudbě a k nové hudbě. Tak přišli na myšlenku vybudovat módní taneční klub a své bohaté zkušenosti přenesli do nynější podoby Radosti FX. S každým blížícím se výročím založení se mění design interiéru klubu a bez výjimky je i letošní rok.

Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první, kdo Praze a České Republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen houseové, techno a r´n´b hudby (vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou: legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Lauren Garnier, Moby, Richard Dorftmeister, MJ Cole, Artful Dodger, Judge Jules, Danny Rampling, Eddie Richards, DJ Food aj.). V současnosti dává prostor mnoha dalším žánrům a tématickým večerům, které svou pestrostí nabízí nevšední zážitek všem, kdo se rozhodnou strávit večer v jednom z nejvyhledávanějších klubů v Praze.

V roce 1999 britský klubový magazín MINISTRY zařadil Radost FX mezi 20 nejlepších klubů na světě, čímž upevnil pozici tohoto subjektu na naší i celosvětové hudební scéně. V roce 2007 se v prestižním žebříčku serveru www.worldbestbars.com umístila Radost FX na 8. místě jako jediný český zástupce barů. Dokladem toho budiž i nesčetná další vystoupení řady domácích i zahraničních hvězd. Ke cti a renomé klubu je nutné přičíst i fakt, že se nikdy nerozpakoval razit svůj vlastní styl a nespoléhal se na vyloženě osvědčené módní hity a tendence, naopak je pomáhal tvořit. V prosinci 2007 oslavil klub 15 let trvání.
Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>