Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kluby – Kluby

Óčko Music Club Praha

www
Městská část
Praha 4
Adresa
5. května 1640, Praha 4 - 140 00 , Kongresové centrum, (vstup z parkoviště Kongresového centra)
Telefon
773 299 992
Styl hudby
disco
Doprava
Metro C - zastávka Vyšehrad
Otevírací doba
středa - sobota 21:00 - 06:00

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

ÓČKO MUSIC CLUB je oficiální hudební klub první české hudební televize Óčko . Jeho exkluzivní prostory nabízí navštěvníkům jedinečný hudební i kulturní zážitek.


O hudební televizi Óčko ( www.ocko.tv

Lifestylová hudební televize Óčko je dlouhodobě nejsledovanější tematickou z ČR vysílanou televizní stanicí, s denní sledovaností 217 tisíc diváků; týdně pak hudební televizi Óčko sleduje 643 tisíc diváků podle dlouhodobého měření Mediaprojekt (GfK Praha – Median, aktuální údaj za 3. – 4. čtvrtletí 2008). Podle měření TV metry v listopadu 2009 překonala hudební televize Óčko metu milionu diváků měsíčně, v únoru 2010 dosáhla sledovanosti 1,665 milionu diváků.

Hudební televizi Óčko s více než 84 % diváků mladšími 39 let má možnost sledovat více než 4,5 milionu diváků v ČR prostřednictvím digitálního pozemního vysílání DVB T (více než 43 % území ČR v síti CDG), satelitních přijímačů, kabelových sítí nebo IPTV.


ÓČKO MUSIC CLUB Praha (www.ockopraha.cz

Exkluzivní hudební klub se nachází v bývalých prostorách Disco clubu PACHA, v těsné blízkosti Kongresového centra Praha. V klubu jsou čtyři unikátní bary – Great bar – nejdelší 25ti metrový bar v Praze, koktejlový bar s profesionální freestyle barmanskou show každý večer, VIP lounge bar s kapacitou 150 míst a úplně nový Top class salónek, který je srovnatelný s nejluxusnějšími designovými prostory v zahraničních klubech. Ve všech prostorách Óčko Music Club Praha je bezdrátový internet. V pražském Óčko Music Clubu nechybí ani vlastní podzemní garáže. Můžeme se pochlubit příjemným interiérem a exteriérem, perfektní zvukovou i vizuální technikou a vychytanou světelnou show.


Historie Óčko Music Clubu Praha

Dne 14.5. 2009 v Praze odstartovala lifestylová hudební televize Óčko společně s hudebním klubem „Novou dimenzi nočního života" a to pod názvem ÓČKO MUSIC CLUB, www.ockopraha.cz „Nejde jen o přejmenování existujících prostor, ale o skutečnou spolupráci. V klubu samozřejmě na velkoplošných obrazovkách běží náš program, ale některé pořady v tomto klubu budou přímo vznikat,“ vysvětluje podstatu spolupráce Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko. V klubech také budou moci potkat návštěvníci tváře známé z obrazovek TV Óčko. „Už osm let jsme průkopníky interaktivní televize a jsme rádi v přímém kontaktu s našimi diváky. Až dosud mohli naši diváci přijít za námi do studia, takže teď jsme na řadě my a jdeme za nimi,“ dodává Jiří Balvín. „V hudební televizi Óčko jsme našli partnera, který u nás nechce mít jen svá loga. Dramaturgové Óčka budou spolupracovat s našimi, takže návštěvníci se mohou těšit na ještě zajímavější program a větší zábavu,“ říká Petr Zvěřina, programový ředitel Óčko Music Clubu Praha.


Současnost Óčko Music Clubu Praha

Nyní je to právě rok od otevření OMC. Hudební klub Óčko, který se během prvního roku své existence stal nejnavštěvovanějším klubem v Praze a Středních Čechách, slaví teprve první narozeniny a už je na co vzpomínat. Během uplynulých dvanácti měsíců v Óčko Music Clubu, krom několika desítek domácích interpretů a Djs, vystoupila řada zahraničních hvězd jako například Bad Boys Blue, Snap, slavní američtí rappeři Ying Yang Twins, Dj. Get Far nebo Dj. Marco Casale. Potkáte zde známé z TV pořadů, zpěváky, baviče, moderátory, modelky a další VIP osobnosti. Nejenže zde pořádají svá vystoupení, soukromé párty, ale chodí se sem i jen tak pobavit. Výjimkou nejsou ani další zahraniční hvězdy, které klub pravidelně navštěvují. V prostorách a z prostor klubu také pravidelně vysílá hudební televize Óčko, která zde realizuje několik svých pořadů.

Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (1)

jana 2013-12-02 08:30:40
Ahoj chtela bych one derecion pro sestřenku Sandru

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>