Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kluby – Kluby

Mecca

www
E-mail
Městská část
Praha 7
Adresa
U průhonu 799/3, Praha 7 - 170 00
Telefon
283 870 522
Styl hudby
funky, house, jazz, soul, techno
Doprava
Mecca se nachází v ulici U Průhonu 3 v pražských Holešovicích. Před klubem je možnost parkování mimo modrou zónu.
V bezprostření blízkosti klubu je zastávka “U Průhonu” tramvajových linek 5 a 12. V dochozí vzdálenosti (350 metrů) je i zastávka “Dělnická” tramvajových linek 1, 3, 5, 12 a 25.

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Klub Mecca je populární taneční klub s bohatou historií, který je vyhledáván širokou českou klubovou scénou, zahraničními producenty a DJs. Za dobu své existence se Mecca stala pojmem i v zahraničí a cíleně ji navštěvují fanoušci taneční hudby z celého světa.Na jaře roku 2012 prošel klub zásadní rekonstrukcí. Výsledkem jsou dispoziční stavební změny, díky nimž se klub otevřel nejenom široké veřejnosti, ale nové i firemní klientele.

Mecca se proměnila na moderní multifunkční prostor s vybavením a službami ve vysokém standardu. Důraz je kladen na cenově dostupnou politiku, profesionální služby a nápaditý program.Klub je otevřen širokému spektru hudebních stylů. Celkem jsou návštěvníkům k dispozici 3 patra zábavy, 2 stage, 5 barů a kapacita až 1400 osob.

Klub Mecca disponuje třemi velkými bary, barem koktejlovým a VIP barem. Každý bar má svojí jedinečnou atmosféru. Společnost klientům dělají profesionální barmani, kteří vědí, že být barmanem znamená být pohostinný, společenský a lidský. Uvolněná a přátelská atmosféra našich barů pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.VIP ZONA

Specifikum VIP barů je dané rozšířenou obsluhou klientů i mimo bary a v boxech. Samozřejmostí je vybavení barů luxusním sklem a klientským servisem, nechybí ani rozšířený sortiment pití, kdy si klient vybírá z více značek a více prémiových značek. Naši zákazníci milují, když s nimi jednáme, jako s nejdůležitějšími lidmi na světě.

SKY LOUNGE

Sky Lounge je váš „klub v klubu“. Jedná se o výjimečné místo, ve kterém se mohou hosté nerušeně bavit a relaxovat s přáteli. Poskytuje nejen soukromí, ale rovněž jedinečný výhled na hlavní pódium a klub. Nachází se ve VIP zóně v 1. patře klubu. Velikost je 20 m2.Sky lounge je od ostatního prostoru oddělený skleněnou stěnou s efektem jednosměrného průzoru. Poskytuje tak návštěvníkům nejenom maximální soukromí, ale rovněž dokonalý výhled na hlavní pódium a klub. Pokud se klienti Sky Lounge budou chtít účastnit přímo akce, ale přitom neztratit soukromí, mohou využít privátní galerii, nacházející se na ochozu, s výhledem na celý klub.Sky lounge disponuje vlastní klimatizací a vzduchotechnikou, hostům je k dispozici privátní bar a obsluha. Instalovaný sound systém umožňuje individuální regulaci hlasitosti a poslech vlastní hudby. Součástí vybavení Sky Longe je také velkoformátová obrazovka určená k přenosu jakéhokoliv videosignálu a je propojitelná s okruhem klubu Mecca. Technologické vybavení rovněž umožňuje přímou objednávku na baru, nebo přivolání obsluhy. O soukromí klientů Sky Lounge pečuje personál ochranné služby, který nepovolí vstup nezvaným hostům.Základem technické vybavenosti je špičkový kristalicky čistý zvukový systém Function One.

Systém propojuje veškerá zákoutí klubu v jeden kompaktní celek a zprostředkovává tak zážitky všem účastníkům v každém patře klubu.

Systém lze současně rozdělit na části a vytvořit individuální zóny jak v rámci jedné akce nebo pro více akcí pořádaných v jeden čas.

Celý klub je vysoce kvalitně akusticky izolován a umožňuje tak jedinečný zážitek z příjemného poslechu.BEZPEČNOST KLUBU


Součástí klubu je zabezpečení ochrany návštěvníků a majetku. O bezpečnost hostů se stará ochranná služba. Každý host, který přichází do klubu, projde při vstupu osobní kontrolou. Personál ochranné služby je přítomen po celou dobu trvání akce. V případě nečekaně vzniklé nestandardní situace, se na něj hosté mohou obrátit.WIFI PŘIPOJENÍ

Bezdrátové připojení do sítě Internet je možné v rámci celého prostoru klubu zdarma.

Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>