Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kluby – Kluby

U Malého Glena

www
E-mail
Městská část
Praha 1
Adresa
Karmelitská 374/23, Praha 1 - 118 00
Telefon
257 531 717
Styl hudby
blues, jazz
Doprava
Tram č. 12, 20, 22, 57 - zastávka Malostranská nebo Hellichova
Otevírací doba
Bar je otevřen do 02 hodin, o víkendech do 03 hodin. Jídlo
se podává do půlnoci.
Koncerty začínají v 9:30 a trvají do 0:30 nebo déle.

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Restauraci - Jazz & Blues club U MALÉHO GLENA najdete v malebném centru Malé Strany.Její velmi příjemný interiér v nedávno zrekonstruovaném barokním domě podtrhuje nejen vstřícná obsluha, ale i obsáhlé menu a široký výběr jazzových, bluesových a mezižánrových performací předních hudebníků v Praze.

Podnik je rozdělen do dvou částí: horní, kde je umístěn prostorný BAR- RESTAURANT a spodní,JAZZ & BLUES CLUB, místo pro každodenní koncerty.

U Malého Glena si můžete vybrat z nabídky jak zahraničnich piv ( irský Guinness, kvasnicový Paulaner, Corona, Heineken...), tak i tuzemských (Plzeň,  Budvar, Velvet či nepasterizovaný Bernard). Nově nabízíme i špičkové pivo Lobkowicz. Milovníkům vín nabízíme pestrý výběr vín, milovníkm koktejlů pak rozsáhlý nápojový lístek, obsahující na 50 možných variací. Znalci jistě ocení výběr kvalitních rumů. Za zmínku stojí i nabídka kubánskych doutníků.

V uvolněné atmosféře naší restaurace si můžete vybrat snídani ( podávaná po celý den (!)), oběd a večeři.

S večernimi hodinami na atmosféře přibývá. Bar je otevřen do 02 hodin, o víkendech do 03 hodin. Jídlo se podává do půlnoci.

Nově U malého Glena nabízí ubytování

v renovovaných UNCLE GLENN´S APARTMENTS. Útulné apartmány s kuchyňkou a vybavením poskytují prostor pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty v kouzelném centru Malé Strany, pouhých pár kroků od Karlova mostu.

U malého Glena je již 15 LET (od roku 1995), díky své neformální, uvolněné atmosféře a kvalitním hudebním produkcím, považován za jeden z nejdůležitějších ve městě, a to nejen našimi hosty, místními a zahraničnimi špičkovými jazzovými a bluesovými hudebníky či posluchači tohoto hudebního žánru, ale i prestižními mezinárodními medii (New York Times, Observer, Guardian, Chicago Tribune...) či turistickými průvodci (Time Out Prague, Let´s Go Europe...).

U Malého Glena si můžete vybrat z nabídky jak zahraničnich piv ( irský Guinness, kvasnicový Paulaner, Corona, Heineken...), tak i tuzemských (Plzeň,  Budvar, Velvet či nepasterizovaný Bernard). Nově nabízíme i špičkové pivo Lobkowitz. Milovníkům vín nabízíme pestrý výběr vín, milovníkm koktejlů pak rozsáhlý nápojový lístek, obsahující na 50 možných variací. Znalci jistě ocení výběr kvalitních rumů. Za zmínku stojí i nabídka kubánskych doutníků.

V uvolněné atmosféře naší restaurace si můžete vybrat snídani ( podávaná po celý den (!)), oběd a večeři.

S večernimi hodinami na atmosféře přibývá. Bar je otevřen do 02 hodin, o víkendech do 03 hodin. Jídlo se podává do půlnoci.
Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>