Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kluby – Kluby

Futurum Music Bar

www
E-mail
Městská část
Praha 5
Adresa
Zborovská 7, Praha 5 - 150 00
Telefon
257 328 571
Fax
257 328 571
Styl hudby
disco, oldies, pop, rock, rock-n-roll, soul
Doprava

Klub Futurum se nachází cca 5 minut chůze od stanice metra "Anděl". Když se vydáte po Štefánikově ulici ve směru na Malostranské náměstí, asi po 200 metrech budete mít napravo náměstí 14. října. Přejdete-li ho na druhou stranu, vlevo na konci náměstí uvidíte světle zelenou budovu: Národní dům na Smíchově. Na boční straně, kterou lemuje Zborovská ulice, najdete vchod přímo k nám.

Otevírací doba

Pokladna: od 19:00 Klub: 20:00 - 03:00, začátky akcí ve 21:00.

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

V roce 1998 byla zahájena rekonstrukce smíchovského klubu, které se ujalo studio D´Ivan (Ivan Dlabač a Viktor Korejs), které si vzalo na starost nejen technickou stránku přeměny, ale především změnu celkového výtvarného pojetí klubu. Ten pojednali v moderním duchu, ale neskrývají ani inspiraci secesí - původním stylem interiéru, jenž byl v dobách dávno minulých francouzskou restaurací, která proslula prvním elektrickým kuželníkem v Praze (v 50. letech ji pak vystřídalo loutkové divadlo). Novému výtvarnému pojetí "efka" vévodí zaoblené tvary, se kterými se setkáte jak na masivních sloupech v sále, tak v samotném logu - největší raritou staronového hudebního stánku je však velkoryse pojednaný třicetimetrový barový pult, který se jako had vine podél celého sálu. Pozornost upoutá také originální světelný parket tvořený broušeným sklem se zalitými kabely ve tvaru písmene F, který nabídne návštěvníkům neobvyklé světelné efekty. 

"Při rekonstrukci Futura jsme využili toho, co jsme se naučili v Lucerna Music Baru," říká Michal Filip, majitel obou hudebních klubů. "Stejně jako v Lucerně, je i v efku možné například sledovat dění na pódiu i ze stran nebo si naopak od muziky oddechnout v některé z klidových zón." Prostory klubu proto nabídnou nejen autentický zážitek ze živé hudby v sále, ale zajímavě řešená zákoutí se speciálně navrženým nábytkem (světelné "space" stolky atd.) umožní návštěvníkům i posezení s přáteli u dobrého drinku. Stejně jako v Lucerna Music Baru i Futurum má svůj vlastní televizní okruh, který umožňuje, aby bylo všude vidět kapelu právě hrající na pódiu stejně jako klipy či videoart při reprodukované hudbě. 

Staronový klub v páté městské části počítá s kapacitou minimálně 300 lidí, za vstupné návštěvníci zaplatí cenu srovnatelnou s již zmíněným Lucerna Music Barem (tj. od 80 do 150 korun).

Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (1)

Host 2013-11-06 10:25:25
http://myurl.cz/3cdsv

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>