Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kina – Kina

Palace Cinemas Slovanský dům

Telefon
840 200 240 (rezervace)
www
E-mail
Adresa
Na Příkopě 22, Praha 1 - 110 00
Typ kina
Multikino
Městská část
Praha 1
Doprava
Metro A a B stanice Můstek, Metro B, stanice Náměstí Republiky, tramvaj 9, 14, 24 (Jindřišská) a 5,14,8 (Náměstí Republiky).
Otevírací doba
Pokladny jsou otevřeny vždy 30 minut před začátkem prvního představení.
Rezervace telefonicky:
Po-Pá: 12,00-22,30
So-Ne: 12,00-23,30
Najít poblíž Restaurace | Kluby | Muzea | Obchody

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Palace Cinemas  Slovanský Dům je jediné multikino přímo v centru Prahy. Bylo otevřeno v roce 2000 a díky svému umístění je nejvyhledávanějším kulturním cílem.

 

Multikino se rozkládá hned v několika patrech unikátní budovy Slovanského domu. V minulosti proběhla rekonstrukce občerstvovacího baru pro zákazníky. V horním patře se můžete posadit a vyčkat v příjemném prostředí foyer kina. Druhý bar se nachází i v dolním patře, kde stejně jako ve všech ostatních multikinech CC máte možnost zakoupení  občerstvení dle chuti pro Vás i Vaše ratolesti. Od čerstvého popcornu či nachos chipsů se dvěma druhy omáček až po sladké. U nás si na chuť přijde zkrátka každý.Naleznete u nás celkem 10 kinosálů z nichž 7 jich je digitálních a na třech je možná 3D projekce. Největší sály 1-3 jsou umístěny v horním patře. V dolním pak sály 4-10.Po celou dobu návštěvy v našem multikině Vám je k dispozici ochotný a milý kolektiv zaměstnanců, který Vám vždy vyjde vstříc.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>