Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Kina – Kina

Divadlo bratří Formanů

Telefon
774 108 366
www
E-mail
Adresa
Kotviště: Rašínovo nábřeží – Výtoň, Praha 2 (mezi Palackého a Železničním mostem)
Městská část
Praha 2
Vstupné
Najít poblíž Restaurace | Kluby | Muzea | Obchody

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Divadlo bratří Formanů... je živoucí společenství bez stálé scény a uceleného souboru, společenství svázané blízkým názorem na práci i na způsob života. Společenství divadelních nomádů, vyznávajících kouzlo cest a putování. Pohyb, hra, setkávání a nezávislost jej přivádějí do prostředí často nedivadelních, ale provokujících svou atmosférou, historií, vnitřní silou. Pro každý projekt vzniká nový tým, vytvářející vždy poněkud odlišný, osobitý náboj, vlastní náladu, nutnou pro nalezení toho pravého divadelního tvaru.

Toulat se Evropou je krásné, ale někdy je voda v umyvadle zamrzlá, při stavbě prší a kamion se porouchá. Nestačí tu jen vymýšlet a hrát, je třeba i vyrábět, stavět, bourat, řídit, vydržet žít s ostatními. Ne každému takové nasazení vyhovuje, a tak lidé přicházejí a odcházejí, zatímco karavana táhne dál. 

INFOLINKA LODI TAJEMSTVÍ - 774 108 366

Od 11.5. 2012 bude Loď Tajemství opět kotvit na Výtoni (mezi Palackého a Železničním mostem) na Praze 2. Během června se chystáme také zakotvit na území Prahy 1 a pak se vydat na plavbu do dalších měst ležících na Vltavě a na Labi.

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>