Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

ZLATÝ VOČI

2010-05-10 10:52

10. –11. 5. 2010
 Klub K4, od 17hod

 

Letos se ve dnech 10. a 11. května uskuteční již patnáctý ročník festivalu studentů teorie audiovize ZLATÝ VOČI. V letošním programu se objeví filmy ze všech koutů republiky, nebudou chybět ani zahraniční příspěvky z polských a slovenských koutů světa. Filmy se budou promítat ve studentském Klubu K4 v Celetné ulici, číslo popisné 20. Kdo by bloudil, nechť se řídí

mapkou

.

 

Po každém dnu stráveném v promítacím sále Klubu K4 se můžete občerstvit dobrým vínem a v rámci doprovodného programu zaposlouchat do příjemné muziky pozvaných kapel. Jednou z nich je táborsko-pražská indie rocková, country kapela Please The Trees, která právě vydala už 2. album, jemně folkový dné nebo i Steakhouse Orchestra.

Na festivalu se představí filmy ve 4 soutěžních blocích, každý den je zahájen filmem mimo soutěž. V rámci druhého festivalového dne bude uvedena slavnostní pražská premiéra středometrážního snímku Jana Hubáčka Romance rytířské doby. Jedná se o mimořádnou příležitost zhlédnout filmy studentů filmových věd a teorie audiovize, které nejsou k vidění na jiných festivalech.

Do poroty zasednou filmoví odborníci, jejichž ohlas je v České republice nemalý. Předsedou komise je vedoucí katedry Filmových studií Filozofické fakulty v Praze doc. PhDr. Ivan Klimeš, dalšími porotci jsou ředitel Rumunského kulturního institutu Mircea Dan Duta, PhD., a Radim Špaček, režisér filmu Pouta.

Festival ZLATÝ VOČI má co nabídnout. Nudit se rozhodně nebudete. O kulturní zážitek i zábavu bude letos hojně postaráno. Budeme se na vás těšit.


…dopřejte vizuální pokocháníčko svým OČÍM!http://www.zlatyvoci.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>