Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina – Diagnóza

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

SAMEC: ŽVANEC PRO MODERNÍ SNÍLKY (3)

2010-01-11 13:20

Je mladý, krásný, perspektivní a nic nedělá. Tedy vlastně dělá jedinou věc, kterou umí – svádět. Notorický Don Juan má takové schopnosti, že by dokázal uchlácholit i vrata od garáže. Bohužel ale nepatří k elegantním řečníkům s vytříbenými způsoby. Jinými slovy je to prostě obyčejný hajzlík.

Filmografie Ashtona Kutchera je přeplněná jednoduchými komediemi, jejichž cílovou skupinkou jsou teenageři. Na tom není nic špatného, ale seriózních hereckých zkušeností z nich moc nenabere. Holt mu stačí, že dle vkusu některých solidně vypadá, a tak má stále co na práci. Samec se pro něho stal dalším místem, kam ideálně pasuje. Ostatně celkem by se v příběhu dala najít i spousta styčných bodů s jeho reálným životem. Rodák z Iowy má totiž rád silná a drahá auta a chodí s o šestnáct let starší Demi Mooreovou.


Oficiální trailer k Samci

Jeho hlavní postava Nikki si též potrpí na luxus, přičemž používá svéráznou metodu, aby se k němu dostal. Chodí na večírky, kde se promenádují desítky mladých a krásných holek. S valnou většinou z nich už nějakou tu noc prožil. Krom děvčat si jednou za čas vyhlídne úspěšnou a bohatou dámu, která je starší než on, a taky se s ní po pár minutkách konverzování zachumlá do pelechu. V takovém případě mu jde ale o to, zůstat u ní dlouhou dobu. Nechat se na její účet hýčkat v perfektní vilce a na oplátku poskytnout svoji mladistvou sexuální vitalitu. Ženy s tím kupodivu ve většině případů souhlasí, po dlouhých hodinách v práci se jim hodí, když doma naleznou fyzické odreagování.


Interview s Ashtonem Kutcherem

Jestli něco snímek Davida Mackenzieho připomíná, pak je to prostá přehlídka luxusu. Všude, kam se Nikki hne, se vyskytuje spousta překrásných dívek, večírky musí být očividně bezvadné a ukázané domy snad nemohou být exkluzivnější. Ten, v níž žije Anne Heche (ve čtyřiceti vypadá neskutečně šik), je vyloženě snový. Jenže co s tím ve filmu, který se všemi těmito hezkými lidmi a věcmi hraje okatě podbízivou hru. Při pohledu na užívání Ashtona Kutchera si spousta teenagerů musí říkat, jak musí být takový život super, ale nejsem si jist, nakolik dobrý příklad ke vzhlížení zrovna Nikki je.

Abych nezněl jako puritán proti moderním vymoženostem, taktéž si přeji spokojený život s velkým barákem, milou ženou a dlouhými roky aktivity, ať již sexuální, společenské nebo sportovní. Když se však v Samci každou chvíli souloží (na podobný film nečekaně odvážně), je to v první řadě vypočítavost autorů, kteří, aby uchvátili pozornost diváka, nacpou do snímku tyto jednoduché propriety.

Nic jiného krom předvádění zde bohužel není k dispozici. Ashton Kutcher do role sice vklouznul přesvědčivě, ale z herecké stránky se u něho objevují chvílemi velmi toporné kiksy. A co se týče zápletky, která v závěru zkusí nabídnout „nečekaný“ zvrat, jde spíše o prvoplánovou a nedůvěryhodnou snahu ukázat, že na světě není vždycky po vašem.

Na Samce se ale kvůli již zmíněným ukázkám pěkných těl a majetku dívá celkem obstojně. Kameraman Steven Poster si spokojeně může odfajfkovat kolonku „splněno“, ale nic to nezmění na tom, že hledáčkem snímal spíš kalendáře. Jeden modelingový, druhý designový. A jako všechny kalendáře nebudou mít ani tyto dlouhou trvanlivost.

Martin Čuřík

Komentáře (3)

Batu spinteles yra reikalingos kiekviename prieskambaryje. PALPAL Baldai siulo kokybiskas batu spinteles jusu namams.
scribble io 2021-08-03 11:17:23
I have seen it for days, agree with the information you shared, it helps me a lot
FX Base scam 2020-06-29 11:41:31
Binary Options Today provides reviews on brokers, signals, software, strategies, cryptocurrency, Forex all for free in a helpful community of traders

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>