Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Piráti z Karibiku vyvěsí svou vlajku také v kině IMAX

2011-05-13 12:21

Nedočkaví diváci mohou už na půlnoční premiéru

Velké pirátské dobrodružství bude v kině IMAX ještě o něco větší a moře ještě o něco hlubší.
Nejslavnější filmoví Piráti s sebou nesou mnoho různých „nej“. Čtvrté pokračování série Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna si připíše několik dalších. Minimálně dvě - představí se totiž na největším plátně a v nejlepší 3D kvalitě v kině IMAX.

Jeden z velmi očekávaných blockbusterů tohoto filmového roku byl pomocí patentované IMAX DMR®  technologie převeden do formátu pro kina IMAX a představí se díky tomu v té nejlepší dostupné obrazové a zvukové kvalitě a s nejhlubšími 3D efekty v České republice. Piráti z Karibiku se tak mohou stát opravdu velkolepým zážitkem.

Ve 3D se Pirátská série představí poprvé, stejně jako v unikátním velkém formátu pro kina IMAX.

Půlnoční premiéra
V programu jediného českého kina IMAX budou Piráti z Karibiku lákat diváky od své premiéry 19. května. Nedočkaví diváci, kteří budou chtít vidět trojrozměrného Johnyho Deppa jako slovutného kapitána Jacka Sparrowa a Penélope Cruz jako záhadnou pirátku Angelicu, pak mohou vyrazit do kina IMAX na jedno z prvních představení vůbec. První představení Pirátů z Karibiku v kině IMAX pro veřejnost totiž proběhne už jednu minutu po půlnoci z 18. na 19. května.
Na výpravné filmy jako jsou Piráti z Karibiku se všichni hodně těší. Speciální půlnoční premiéry mívají v kině IMAX vždy velký úspěch a diváci se na ně už dopředu ptají. Mají díky nim možnost vidět u nás film jako jedni z úplně prvních,“ říká marketingová Manažerka kina IMAX Adriana Vrabcová.
Na konci června pak pirátské dobrodružství vystřídá na obřím plátně další trhák ve 3D Transformers 3.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>