Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina

Archiv Filmy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Noc reklamožroutů 2013 (1)

2013-02-05 10:46

22.3.2013 v pražském multikině PREMIERE CINEMAS PARK HOSTIVAŘ 


Světová reklamní show NOC REKLAMOŽROUTŮ proběhne v pátek 22. března 2013 v pražském multikině PREMIERE CINEMAS PARK HOSTIVAŘ a o týden později v pátek 29. března 2013 v brněnském klubu FLÉDA.

TÉMĚŘ 300 SPOTŮ Z 50 ZEMÍ SVĚTA, V BLOKU TRVAJÍCÍM PŘES 5 HODIN

V programu show jsou zařazeny nejlepší reklamy z celého světa. Chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty (letošek se pyšní speciálním blokem reklamy ze 60. let) představují různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy.

To nejlepší z britské reklamy, Rumunská sekce, ulítlá japonská reklama, velký soubor reklamy AXE, inspirace STAR WARS, prvni chlupaté auto na světě, nejnovější reklamy CHANEL   a ARMANI a peruánská čokoláda CUA-CUA... to je jen několik ukázek z naší úžasné přehlídky, která letos trvá celkem 5 hodin 5 minut a 27 vteřin“, říká David HORÁČEK, majitel pořádající společnosti Easy Pictures. „Do výběru se letos dostala jen jedna jediná česká reklama, neprozradím o co jde, schválně si ji na 184. místě vychutnejte sami“, dodává Horáček.

Reklamní show NOC REKLAMOŽROUTŮ ovšem není jen nepřetržitý proud reklamních spotů. Již tradičně připravili organizátoři spoustu doprovodných akcí, vystoupení DJ, speciálních nabídek a firemních reklamních stánků. Z Noci reklamožroutů si tedy návštěvníci neodnesou jen spoustu zajímavých zážitků, ale také plnou tašku nejrůznějších reklamních dárků.

      Vstupenky na show NOC REKLAMOŽROUTŮ budou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a SMS ticket, pohybují se v rozmezí od 150 do 490 Kč, podle času a místa prodeje.


O Noci reklamožroutů:

        The Night of the Ad Eaters (Noc reklamožroutů) je světová reklamní show plná reklamy      a hudby s dlouholetou tradicí. Její zakladatel Jean-Marie Boursicot ji poprvé představil v roce 1981 a z rodné Francie se velmi rychle rozšířila do zbytku světa. Reklamní sdělení je natolik srozumitelné, že překonává jazykové i kulturní rozdíly. Show probíhá ve více než 135 městech 40 zemí celého světa, každý rok ji shlédne více než 300 000 nadšenců a jednou z tradičních zastávek jsou také Praha a Brno.


Více informací na: www.reklamozrouti.cz a www.facebook.com/nocreklamozroutu

                                                              

Komentáře (1)

Jan Vrk 2013-02-11 08:40:55
Tak 5 hodin reklamy, to musi byt maso!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>