Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Legendární Metallica zaburácí v předpremiéře v kině IMAX (7)

2013-09-23 11:21

Legendární Metallica zaburácí v předpremiéře v kině IMAX.
Metallica Through the Never ve 3D kombinuje pódiovou show s filmovým příběhem


Fanoušky rocku čeká jedinečný opojný zážitek. A zároveň povinnost. Film Metallica Through the Never 3D bude od 26. září uváděn v obřím kině IMAX v Praze a to v exklusivní předpremiéře. Do širší distribuce pak vstoupí 3. října. Film kombinuje pódiovou show legendární kapely s filmovým příběhem. Člen štábu je během koncertu vyslán do města, aby pro skupinu vyzvedl tajný balíček. Na pozadí vyprodaného koncertu Metallicy se ale jeho mise zvrtne do šíleného dobrodružství.
Na programu velkoformátového kina IMAX bude Metallica Through the Never celý týden od 26. září do 2. října.

„V tuto chvíli počítáme s nasazením pouze na týden, protože od 3. října poběží v kině IMAX film Gravitace Alfonza Cuaróna. Kdo si chce užít Metallicu opravdu ve velkém a opravdu nahlas, měl by jít teď v předpremiérovém týdnu,“ upozorňuje marketingový manažer kina IMAX Robert Švec na jednu důležitou okolnost. Kino IMAX totiž v tuto chvíli plánuje uvádět film Metallica Through the Never pouhý jeden týden.

Megalomanské pódiové vystoupení Metallica Through the Never plné pyrotechnických efektů a propracované choreografie vzniklo přes rok výhradně pro film. Natáčelo se během pěti speciálních koncertů v Kanadě, které snímalo 24 kamer najednou. Podoba filmu se následně tvořila z 60ti hodin natočeného materiálu a výsledkem je neopakovatelný zážitek. Přesně ušitý na míru velkých pláten kin IMAX a jejich 3D projekci.

Film byl s úspěchem uveden na festivalu v Torontu a první ohlasy z festivalu hovoří o dosud nevídané monstrózní show a o opravdové 3D události roku.
„Během natáčení jsem se byl podívat se 3D brýlemi na monitor,“ vzpomíná kytarista a zpěvák James Hetfield. „Střídavě jsem díval na monitor a na pódium na skutečného Kirka Hammetta, jak hraje. A na monitoru to vypadalo líp! 3D dostane diváky přímo do šílenství na pódiu, stejně jako do chaosu v ulicích během příběhové části.“
„Tohle není 3D záznam koncertu,“ doplňuje další ikona Metallicy Lars Ulrich „Film je snímán hodně z našeho pohledu, diváci v kině budou více na pódiu než v hledišti a 3D tomu dává neuvěřitelný pocit reality.“
Cenami ověnčeným režisér Nimród Antal je nadšený nejen z formátu 3D, ale hlavně z formátu IMAX 3D. „To, co je samo o sobě už hodně „cool“, vám kino IMAX ještě o pořádný kus vylepší.“

Samostatnou kapitolou je obrovské pódium, světla, laserová show, pyrotechnika, sochy, LED obrazovky a další technika. Pro dopravu bylo potřeba 37 kamionů, což je zhruba dvakrát víc než pro velké stadionové koncerty. Podle produkce je pódium velké téměř jako hokejové hřiště.  

Diváci se mohou těšit na největší hity skupiny jako  "Battery," "The Memory Remains," "Nothing Else Matters," "Master of Puppets" či "Enter Sandman".

Komentáře (7)

Reviews 2023-09-14 07:24:09
Thanks for sharing such an amazing post with us and for more further queries related to best natural hair wash ingredients you can do directly visit our following post. https://www.mid-day.com/amp/brand-media/article/slimz-gummies-reviews-users-shocked-must-read-before-buy-23307454 https://www.mid-day.com/amp/brand-media/article/ntx-keto-bhb-gummies-reviews-alert-scam-or-legit-23307461 https://www.mid-day.com/lifestyle/infotainment/article/the-arthritis-strategy-reviews-shocking-is-it-worth-your-money-23308647
NTX KETO 2023-09-14 07:21:27
Loving the information on this site, you have done great job on the content. https://www.mid-day.com/lifestyle/infotainment/article/ntx-keto-bhb-gummies-reviews-alert-scam-or-legit-23307461
best truck mattress 2023-05-24 02:00:03
There are three main types of truck mattresses: foam, innerspring, and hybrid.
補習社 2023-02-18 11:42:18
I am all that much happy with the substance you have determined. I expected to thank you for this wonderful article.
Coach Canada 2023-01-24 11:28:28
Most bus rental get extended by half an hour. Therefore, when planning, make sure you assume that you may need to extend the rental. This will help you figure out the total cost as no one would like surprise costs.
patente b 2022-12-03 11:20:30
See more about Driving test tips
cheap truck mattress 2021-03-05 01:42:20
You can purchase pillows that are made from the same kind of material. Pillows are available in various shapes and sizes.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>