Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Do kina s dekou, pláštěnkou a repelentem

2011-07-07 12:17

Vůně vlahé letní noci a k tomu pěkný film. Ano, je to tady, léto v plné síle a letní kina s nabitým programem.

 Střelák- Filmy a koncerty
Stejně jako v předchozích letech budou letní večery na Střeleckém ostrově zasvěceny kinematografii a příležitostně i hudbě. Koncertů bude letos oproti předchozím letům mnohem víc a bude se hrát nejen na Střeláku. Vzhledem k tomu, že Čadíky už loni vystřídala jiná produkce, bude některé z koncertů hostit spřízněná Malostranská beseda, kam přijede 14. července například Suzanne Vega.

Zatímco koncerty budou začínat od 8. a 9. hodiny, projekce budou pravidelně zahajovat v 10.00. Výběr filmových hitů letošního a loňského roku občas okoření nějaká filmová klasika jako Tarantinovo Pulp fiction, nebo Ondříčkovi Samotáři.

Vstupné na filmové projekce je 100 korun, ceny vstupenek na hudební produkci se pohybují od 60 do 190 korun s výjimkou koncertu Suzanne Vega, jehož cena se vyšplhá až na 990 korun. Zatím je znám program pouze na červenec. Lístky jsou v předprodeji sítě Ticketstream. Více se dozvíte ZDE.


letní kino Střelák
 

Karlín – kino s ochrankou
Pokud se vydáte do Letního kina Regina, které už několik sezón promítá nedaleko karlínské Invalidovny, určitě si dejte pozor, abyste dorazili včas. Po začátku projekce už vás dovnitř totiž nepustí a to ani, kdybyste jim nabízeli dvojnásobnou částku vstupného, které je ale opravdu pouze symbolické, přestože o trochu dražší než loni – 29 korun. V červenci začínají představení ve 21.30 v srpnu ve 20.30 a v září ve 20.00.

Dramaturgové Letního kina Regina sází každoročně na nenáročné snímky, patřící k letnímu zahálení.  Program na červenec najdete TADY.

Pojízdná promítačka
Praha má i svůj pojízdný kinematograf - Kinobus, který je ještě navíc zcela zdarma. Na cestu jej vyslali u pražského dopravního podniku, snad aby alespoň trochu zahojili opětovné zdražení jízdného. Kinobus začal promítat již 13. června a skončí 4. září na náměstí Jiřího z Poděbrad. Promítá tradičně české filmy, v červenci od 21.30, od 28. 7. do 19. 8. 2011 promítáme od 21.00 hodin a od 20. 8. do 4. 9. 2011 promítáme od 20.30 hodin.

Program Kinobusu najdete TADY a seznam všech zastávek ZDE.

OBČANSKÁ PLOVÁRNA LETOS NEPROMÍTÁ!!

A  nezapomeňte na Freshfilmfest v srpnu (24. až 28. srpna)!


letní kino Regina
 
kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>