Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

La Película 2013 - Festival španělských filmů (2)

2013-01-24 17:14

8. ročník přehlídky španělsky mluvené kinematografie
od 19. do 24. února v pražském Kině Světozor

Program festivalu španělsky mluvené kinematografie La Película je každoročně pečlivě připravován s cílem nabídnout české veřejnosti ucelený obrázek o současných filmech ze španělské jazykové oblasti. Výběr filmů pokrývá celé žánrové spektrum od divácky úspěšných velkofilmů přes odbornou kritikou oceňované snímky až po aktuální témata reflektující dokumenty a neopomíjí ani v poslední době stále úspěšnější iberoamerickou filmovou produkci.

Program následujícího 8. ročníku festivalu La Película se soustředí na tradici argentinského tanga a v tematické sekci Tango Argentino přinese poutavé hrané i dokumentární filmy. Sekce je připravována ve spolupráci s nejvýznamnějším muzeem tanga MUSEO CASA CARLOS GARDEL.

V sekci nejnovějších španělských filmů bude uveden v české distribuční premiéře snímek Blancanieves (Sněhurka), který je originální pohádkou pro dospělé a byl vybrán Španělskou filmovou akademií jako zástupce na nominace na Oscara. Další premiérou bude mexicko-francouzsko-nizozemská koprodukce Post Tenebras Lux mexického režiséra Carlose Reygadase.

Více informací na www.lapelicula.cz.Program akce v kině Světozor 

bude zveřejněn později

Komentáře (2)

Salesforce training in Hyderabad 2021-03-08 04:16:59
The total years of experience the Consultant have in providing Salesforce practice that are related to your vertical industry
fleet mattress 2021-03-08 01:45:22
foam feels to one person will be different to how it feels for another person. As we all have different preferences of comfort, it is important that we don't rely solely on the manufacturer's rating of the firmness, but look at the ILD to understand how soft or hard the mattress will feel.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>