Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina

Archiv Filmy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Filmánie 2010 (1)

2010-12-07 17:12

9-15.12.2010, Praha - sítě kin Palace Cinemas a Cinestar

Za 50,- Kč do kin Cinema City
Filmánie se letos účastní i kino IMAX


Do projektu Filmánie, který nabízí divákům po dobu jednoho týdne filmy za 50,- Kč, se stejně jako v předchozích letech zapojí i síť multikin Cinema City. Novinkou letošního „levného týdne v kinech“ je i zapojení kina IMAX. Filmovou mánii si tak mohou užít návštěvníci pražských kin Cinema City na Flóře, v Galaxii, v Metropoli Zličín a také v kině IMAX, stejně jako návštěvníci Cinema City v Plzni a Pardubicích.

Filmánie probíhá od 9. do 15. prosince a zahrnuje všechny filmy v programu kin, včetně těch zcela nejnovějších jako například Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (3D), Megamysl (3D) nebo megahitu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1.

Všechny filmy v klasickém formátu 2D budou po dobu trvání akce stát 50,- Kč, lístky na snímky ve 3D budou zlevněny na 150 ,- Kč.
Unikátní šanci budou mít zájemci o technicky nejlepší filmové projekce u nás na plátně o rozloze 500m2 v kině IMAX. 3D dokumenyt budou po dobu trvání Filmánie stát 50,- Kč, projekce trháku Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 budou stát 60,- Kč.

Filmánie láká diváky čím dál víc, očekáváme, že mít zcela vyprodaný sál nebude ničím výjimečným. Je skvělé sledovat, jak kino na jeden týden ožije. Letos se nám dokonce povedlo zapojit do Filmánie i kino IMAX ,“ říká k celé akci marketingová manažerka Cinema City Adriana Vrabcová

Komentáře (1)

Margrit Kunešová 2011-11-27 10:42:41
Dobrý den, bude i letos filmánie v Praze?

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>