Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

BEST FILM FEST 2013 (4)

2013-07-03 11:48

Startuje týden nejúspěšnějších filmů v rámci letní přehlídky BEST FILM FEST

Volné seskupení tří artových kin v Praze: Evald, Lucerna a Mat pořádá od 11. do  17. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první poloviny roku 2013. Věrné fanoušky pražských klasických kin čekají lístky do kina za jednotnou atraktivní cenu 69,- Kč za vstupenku. V  červenci se uskuteční čtvrté vydání divácky úspěšné přehlídky, která probíhá vždy dvakrát do roka (zima a léto) a koná se od roku 2011. Jedinou změnou této letní verze přehlídky je neúčast kina Atlas z důvodu červnových záplav a částečného zatopení obou sálů. Kino Atlas se opět přidá k BEST FILM FESTU v prosinci tohoto roku. Na své diváky se v nové podobě těší
1. srpna, kdy se Malý i Velký sál kina Atlas otevře po rekonstrukci veřejnosti.

Program BEST FILM FESTU je pestrý. Promítat se budou divácky oblíbené zahraniční tituly: francouzská tragikomedie o smyslu života Nedotknutelní, muzikál oscarového tvůrce T. Hoopera Bídníci, slavný román o osudové lásce a touze po štěstí od L. N. Tolstého Anna Karenina (s excelující K. Knightley v hlavní roli),  legendární román F. S. Fitzgeralda s okouzlujícím L. DiCapriem Velký Gatsby, komedie od oscarového španělského režiséra P. Almodóvara Rozkoš v oblacích. Zastoupeny jsou rovněž životopisná dramata: Renoir o životě legendárního impresionistického malíře A. Renoira a jeho syna filmového režiséra J. Renoira, Lincoln od oscarového S. Spielberga o osudech amerického prezidenta Abrahama Lincolna (Oscarem oceněný D. D. Lewis), osudy kultovního filmaře „mistra napětí” ve snímku Hitchcock  (v podání vynikajícího A. Hopkinse). Nechybí zde festivalové oceněné filmy v Cannes a na Evropských filmových cenách 2012 (rakouské drama Láska v režii M. Hanekeho vyprávějící o soužití stárnoucích manželů /jedineční J. L. Trintignant a E. Riva/, strhující drama Hon od dánského režiséra T. Vinterberga s charismatickým M. Mikkelsenem), Oscarem ověnčené snímky (oscarové drama B. Afflecka Argo, jižanské drama Nespoutaný Django od oscarového Q. Tarantina, romantická tragikomedie s oscarovou J. Lawrence v hlavní roli Terapie láskou). Z českých titulů jmenujme: animovaný rodinný snímek Čtyřlístek ve službách krále, celovečerní dokument Šmejdi či thriller Ve stínu.

Kompletní program přehlídky najdete na webových stránkách přehlídky BEST FILM FEST a na webových stránkách jednotlivých kin:

www.bestfilmfest.cz
www.lucerna.cz
www.evald.cz
www.mat.cz

Komentáře (4)

Toronto Bus Charters 2023-01-24 03:11:00
We earned our reputation of most trusted charter bus rental company by providing professional, cost effective transportation services for more than a decade.
foglio rosa patente b 2022-12-03 11:25:05
you can be sure that you will get the license fast. Here, I would like to discuss three things that will help you pass your test:
123movie 2022-09-17 03:40:50
That's much simpler than you imagined, isn't it? Now imagine all the things you can do with the movie catalog you create thanks to this almost magical movie catalog software. If you don't have many movies, you're getting a head start with very little catch-up to do.
fleet mattress 2021-03-05 02:05:38
Finally be sure to learn as much about the advantages and disadvantages of each mattress material. To give you a starting point we will cover the most significant features of each material below.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>