Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Doprava – MHD

Dopravní podnik Praha

Městská část
Praha 2, Praha 9
www
Telefon
296 191 111, 800 191 817 (informační linka)
E-mail
Adresa
Sokolovská 217/42, Praha 9 - 190 22
Fax
296 192 009
Doprava

Sokolovská 217/42, Praha 9
Tram č. 1, 3, 8, 10, 12, 15, 19, 24, 25 - zastávka Palmovka
Metro B - stanice Palmovka
Na Bojišti 5, Praha 2 
Bus č. 291 - zastávka Na Bojišti
Metro C - stanice I.P. Pavlova
Tram č. 4, 6, 10, 16, 22, 23 - zastávka I.P. Pavlova

Otevírací doba

Předprodeje jízdenek
trasa A

Prodejní místo Provozní doba
Pondělí–Pátek
Sobota
Průkazky
Ověřování průkazek pro zvláštní žákovské jízdné Kupóny s volitelným začátkem doby platnosti
Dejvická 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Hradčanská 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Můstek 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Náměstí Míru 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Želivského 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Strašnická 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Skalka 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Depo Hostivař 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
trasa B
Prodejní místo Provozní doba
Pondělí–Pátek
Sobota
Průkazky Ověřování průkazek pro zvláštní žákovské jízdné Kupóny s volitelným začátkem doby platnosti
Zličín 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Luka* 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Lužiny* 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Hůrka 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Smíchovské 
nádraží
6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Anděl – vestibul 
Na Knížecí
6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Karlovo náměstí 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Florenc 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Palmovka 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Vysočanská 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Hloubětín 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Rajská zahrada

6.00 – 20.00
7.00 - 14.00

všechny
nepřenosné
Černý Most 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
trasa C
Prodejní místo Provozní doba
Pondělí–Pátek
Sobota
Průkazky Ověřování průkazek pro zvláštní žákovské jízdné Kupóny s volitelným začátkem doby platnosti
Háje 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Roztyly 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano všechny
Kačerov 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Vyšehrad 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
I. P. Pavlova 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Nádraží Holešovice 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny
nepřenosné
Kobylisy 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Ládví 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Letňany 6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano nepřenosné
Praha 2, Na 
Bojišti 5 - HALA CD 
6.00 – 20.00
7.00 - 14.00
všechny ano všechny

Jízdné

Jízdné na území hl. m. Prahy
Krátkodobé jízdenky

typ jízdenky Dospělí Dítě Junior Student Senior
Základní 90 min.

32Kč

16Kč

32Kč

132č

16Kč

Krátkodobá
30 min.

24Kč

12Kč

24Kč

24Kč

12Kč

1 den
24 hod.

110Kč

55Kč

110Kč

110Kč

55Kč

3 dny 
72 hod.

310Kč

310Kč

310Kč

-

měsíční

550Kč

-

260Kč

260Kč

250Kč

30 denní
 -  -
-
 260 Kč
 -
čtvrtletní 1480 Kč
-

720 Kč

720Kč

660 Kč

 90 denní
 -
-
-
 720 Kč
-
 5 měsíční
 2450 Kč
-
 1200 Kč
1200 Kč 
1100 Kč
 10 měsíční
-
-
 2400 Kč
2400 Kč
-
 roční

4750Kč

-

-

-

-

- Pro tuto skupinu není v tomto časovém tarifu zvýhodněné jízdné.

Kupony přenosné
 

typ kuponu
Předplatní časové jízdenky lze koupit bez poskytnutí osobních údajů, tzv. přenosné, a to s volitelným počátkem platnosti od libovolného dne v roce. Platí pro všechny výše uvedené kategorie (neplatí *).
30denní / měsíční

670Kč


90denní / čtvrtletní

1880Kč


365denní / roční

6100 Kč


Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost je nejvýznamnějším provozovatelem městské hromadné dopravy na území České republiky. Každodenně v Praze a přilehlém regionu přepravuje cestující téměř dvěma tisíci vozidel metra, tramvají a autobusů. Akciová společnost, jejímž stoprocentním vlastníkem je hlavní město Praha, byla založena v roce 1991 a navazuje na bohaté více než stoleté tradice svých předchůdců. Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost je akcionářem v obchodních společnostech, jejichž činnost souvisí s dopravou.  Jízdní řády zde.

Metro 

Síť metra tvoří páteř celého systému MHD a cestující mohou využívat 54 stanic na 54,9 km tratí (údaje k 31. 12. 2006). V souladu s trendem zpřístupnění dopravy i osobám se sníženou pohyblivostí jsou stanice uvedené do provozu v poslední době vybaveny výtahem nebo bezbariérovým přístupem. U starších stanic, pokud to dovolují technické možnosti, dochází k dodatečnému vybavení výtahy. Jednotka Provoz Metro je také provozovatelem lanové dráhy v ZOO v Praze Troji. 

Tramvaje 

Provoz tramvají je zajišťován na 26 denních a 9 nočních linkách a celková délka provozovaných linek činí 559,3 km (údaje k 31. 12. 2006). Jednotka Provoz Tramvaje zajišťuje provoz na lanové dráze na Petřín a je provozovatelem Muzea MHD ve střešovické vozovně.

Od 3. 3. 2007 jsou na vybrané linky tramvají nasazovány nízkopodlažní vozy, provoz těchto vozů bude postupně rozšiřován i na další linky. 

V květnu 2007 je provozováno 8 nízkopodlažních tramvají na 4 linkách. 

Autobusy 

Jednotka Provoz Autobusy zajišťuje provoz autobusů na 182 denních a 13 nočních linkách o celkové délce více jak 2 123,4 km (údaje k 31. 12. 2006).

Pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace provozujeme 2 linky zvláštní linkové dopravy. Na 90 denních vnitroměstských linkách je zabezpečována pravidelná bezbariérová přeprava, v pracovní den je na ně garantováno vypravení celkem 279 nízkopodlažních (bezbariérových) autobusů. Se vznikem a rozvojem Pražské integrované dopravy se jednotka podílí i na provozování příměstských linek řady 300 v okolí a na území Prahy. (Údaje jsou shromážděny k 31. 12. 2006.) 

Kvalita služeb 

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost věnuje velkou pozornost zvýšení kvality služeb, a to od nabídky jízdenek, sítě předprodejních míst a automatů, pravidelnosti dopravy, zavádění preference MHD, možnosti parkování na záchytných parkovištích P+R až po celkovou komunikaci s cestujícími. 

Infocentra
  

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

oddělení Infocentra Dopravního podniku hl. m. Prahy, akciové společnosti

Na Bojišti 5, 120 00 Praha 2 

Telefonická informační linka

800 19 18 17

provozní doba: denně od 7:00 do 21:00 hodin

Infocentrum Muzeum

podchod stanice metra Muzeum, linka A a C provozní doba: denně od 7.00 do 21.00 hodin

Infocentrum Můstek 

podchod stanice metra Můstek, linka B, pod Jungmannovým náměstím

Infocentrum Můstek je z technických důvodů zavřeno.

Infocentrum Nádraží Holešovice

objekt stanice metra Nádraží Holešovice, linka C, výstup do ulice Plynární

provozní doba: pondělí – pátek od 7.00 do 18.00 hodin

Infocentrum Anděl

vestibul stanice Anděl, linka B, výstup směrem ulice Plzeňská

provozní doba: pondělí – pátek od 7.00 do 21.00 hodin

Infocentrum Letiště Ruzyně, Terminál 1

příletová hala terminálu 1

provozní doba: denně od 7.00 do 22.00 hodin

Infocentrum Letiště Ruzyně, Terminál 2 

příletová hala terminálu 2

provozní doba: denně od 7.00 do 22.00 hodin

Infocentrum Magistrát hl. m. Prahy 

přízemí budovy Magistrátu, Jungmannova 29

provozní doba: pondělí – čtvrtek od 7.00 do 18.00 hodin, pátek od 7.00 do 16:00 hodin. 






Centrální ztráty a nálezy 

Magistrát hl. m. Prahy, oddělení Ztráty a nálezy

Karolíny Světlé 5, 110 00 Praha 1

tel: 224 235 085

Ztráty a nálezy časových jízdenek

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost Na Bojišti 5, 120 00 Praha 2

přepážka č. 4 (po-pá: 8–16 hod)

tel.: 296 192 173 / e-mail: Ztraty.nalezy@dpp.cz 

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>