Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Kluby

Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nový kulturní spot v centru Prahy - Zephyr excellent urban pub & club

2013-05-01 10:15

16 - 18.5.2013, Zephyr

Michalská 13, to je adresa, kterou je třeba si zapamatovat, kam podruhé už půjdete najisto. Řeč je o novém prostoru, který vzniká v samém srdci Starého Města, kde se protne kultura s gastronomií, umění, ale i bezstarostné vysedávání u piva, v jednom místě. Rezervujte si tedy některý z dnů 16. – 18. 5. nebo hned všechny tři, budeme totiž otevírat. Matěj Rupert, Roman Holý a Tonya Graves, s G-Point Hunters a bude i Orion a James Cole s Orikoulí, Mike Trafik z PSH, Bouncebounce DJs. A k naší velké radosti jedním z pionýrů v Zephyru bude i DJ Jay Jay z Velké Británie.

Těšit se můžete na multižánrový hudební program, neotřelý prostor a především kvalitní zvuk od značky OHM. Modří vědí, že to je špička mezi audiosystémy, která zaručí ostrý zvuk od malé putiky, přes koncertní sál až po stadion ve Wembley. Vaše uši se tedy mají na co těšit.
Hrdla vám osvěžíme skvělou jedenáctkou Excelent a žaludky naplní náš kuchař nejenom českou klasikou v moderním podání.Zephyr, to je to místo, kam se budete stále vracet a trefíte i poslepu. Místo, kam si rády skočíte s kámoškou na kafe, zajdete na výstavu mladého umění, vychutnáte koncert svého oblíbence, vypijete nekonečnou zahrádku piv na naší příjemné zahrádce.

Těšíme se na vás 16. 5. to vypukne, vstup je za 100 Kč pro všechny a nejlépe přes www.smsticket.cz ať se na vás dostane!

Opening lineup:

16.5 - Openig gig No. 1
G point hunters + Tonya Graves!
Dj Robot
DJ Radek Hons & Bounce Bounce Djs

17.5 - Openig gig No. 2
DJ Jay Jay /UK/!
Live SMACK
DJ Norman Bates & DJ Freezer/

18.5 - Openig gig No. 3
Orikoule live! – Orion & James Cole feat. Dj Mike Trafik!
Dj Double J
Dj Jorgos
Dj Lucas Hulan

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>