Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

YANDIM BAND A JANA KOUBKOVÁ

2011-02-24 13:40

3.3. 2011, 19:00 HOD, VSTUPNÉ: 250,-
MODŘANSKÝ BIOGRAF A SCÉNA

Čeští průkopníci funkuse v loňském roce vrátili na pódia a od té doby pravidelně koncertují, jak na letních festivalech (za všechny jmenujme Sázava fest), tak na mnoha jazzových festivalech. Samozřejmě často vystupují i v jazzových klubech.
Skupina se dala dohromady na loňském koncertu u příležitosti 40ti let Slávka Jandy na hudební scéně. Tento koncert byl zaznamenán na DVD, které vyšlo jako příloha časopisu Report.
Skupinou prošla řada vyjímečných jazzmanů a osobností české hudební scény jako např. Roman Holý, Jana Koubková nebo Imran Musa Zangi. Skupinu již od začátku vede vynikající kytarista a skladatel Slávek Janda, pod jehož taktovkou prošla skupina několika tvůrčími proměnami. Pohybovala se od jazzových improvizací až k funkypopu. Kapela potěší diváky kdekoliv a kdykoliv. Na jazzově orientovaných pódiích ve variantě PantaRheipouze s Janou Koubkovou, v klubech či na festivalech v kompletní sestavě, popřípadě pouze s Jayou.
Členové skupiny: Slávek Janda (kytara, zpěv), Jana Koubková(zpěv), Jaya(zpěv), Ivan Myslikov Jan nebo Michal Žáček (saxofon), Roman Holý nebo Boris Urbánek (klávesy), Ivan Doležálek (baskytara), Michal Hejna (bicí), Imran Musa Zangi (perkuse).

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>