Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

YAMATO - The Drummers Of Japan

2013-01-03 14:20

20. a 21. 3. 2013 20:00 PRAHA, Hybernia

"Rojyo" - The Beat On The Road
20th Anniversary Tour


Zbrusu nový program k 20ti letům existence nejslavnějšího bubenického souboru světa!

     Japonský bubenický soubor YAMATO je proslulý a ani u nás, v ČR už ho není třeba více představovat! Téměř všechna show, která s nimi agentura Pragokoncert na jaře 2008, 2009, 2011 a 2012 po celé ČR naplánovala a odjela, byla beznadějně vyprodána a bubeníci svým energickým, fascinujícím vystoupením doslova a do písmene české publikum nadchli.  Jejich strhující show Heartbeat „Shin-on“, "Matsuri - Fiesta" či "Gamushara - The beat of Courage" byla naprosto jedinečným zážitkem a soubor sklidil ohromné ovace.

     Vyprodané sály jsou vždy tím nejlepším impulsem a inspirací k neustálému zlepšování a tréninku, a také k tvorbě nových představení.  Bubeníci ve své domovské vesnici Nara v japonských horách poctivě cvičili a zdokonalovali tělo i ducha, aby byla jejich nejnovější, rázná a neuvěřitelně silná show "Rojyo - The beat on the road" dovedena k naprosté dokonalosti!

     Na jaře 2013 se bubeníci vydávají na další mega turné po ČR! Čeká nás 9 neuvěřitelných show! Bubeníci opět slibují nezapomenutelný, inspirující a velmi intenzivní zážitek. Prožijete s nimi až pohádkově jemnou a čistou odezvu padajícího deště, přes rytmické, veselé pasáže dýchající radostí ze slunce, ze hry a ze zdravého pohybu až po silnou, běsnící bouři excelující v zběsilosti mládí. Přidejte se na cestu rytmu a radosti ze života.

YAMATO a jejich skvělá bubenická exhibice 9x v ČR:

15. 3. 2013 ČESKÉ BUDĚJOVICE, DK Metropol
16. 3. 2013 PLZEŇ, Peklo
17. 3. 2013 HRADEC KRÁLOVÉ, Aldis
19. 3. 2013 LIBEREC, Dům Kultury
20. 3. 2013 PRAHA, Hybernia
21. 3. 2013 PRAHA, Hybernia

23. 3. 2013 ZLÍN, Kongresové Centrum
24. 3. 2013 OSTRAVA, Plynojem
25. 3. 2013 BRNO, Janáčkovo Divadlo

     Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Naře, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době soubor sídlí ve vesnici Nara a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestují již více než 10 let po celém světě. Od svého vzniku uskutečnil soubor přes 1000 představení v Asii, Evropě a Americe, které shlédlo více než milion lidí. Během této velkolepé bubenické show, v které se bubnování mísí s tradičními japonskými motivy (hudba, kostýmy – SHOW v japonské tradici), je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).
     
     „Bubny existují od nepaměti a jejich zvuk člověka dokázal vždy učarovat. Vždy, když jsme my – Taiko, bubeníci z Yamato - hráli na naše bubny, dali jsme do toho srdce i duši ve snaze vytvořit zvuk, v kterém se odráží samotný puls života. Naším bubnováním chceme zprostředkovat tlukot srdce - zvučnou podstatu všeho živého. Během našeho vystoupení cítíme sílu a vášeň toho rytmu, který se nachází v každém koutě našeho světa dávající sílu a odvahu přijmout život takový, jaký je. Toto cítění se snažíme sdílet s naším publikem. Naše intenzivní cvičení nám umožňuje šířit tento puls po celém světě, někdy s jemnou pronikavostí, jindy s nezměrnou sílou a vášní. Pak v okamžiku, kdy naše bubnování souzní s tlukotem srdcí našich diváků, vytvoří vlnu energie, která nám dává sílu a vůli bubnovat dál…“.

     POZOR! Předprodej vstupenek na tuto fantastickou bubenickou show byl zahájen!
 
     Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, a ve všech obvyklých předprodejích.

Více informací: www.pragokoncert.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>