Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

STING

2012-05-22 22:28

25.6.2012 od 20hod, O2 Arena

NA ZÁKLADĚ VELKÉHO FANOUŠKOVSKÉHO ZÁJMU SE STING ROZHODL LETOS NAVŠTÍVIT PRAHU JEŠTĚ JEDNOU - KOMORNÍ PROSTORY KONGRESOVÉHO CENTRA TENTOKRÁT VYSTŘÍDÁ O2 ARENA! STING PŘEDSTAVÍ SVÉ NEJVĚTŠÍ HITY V RÁMCI OSLAV 25. VÝROČÍ SVÉ SÓLOVÉ KARIÉRY. STING K NÁM DORAZÍ V RÁMCI KONCERTNÍHO TURNÉ, NA KTERÉM SE PŘEDSTAVÍ FANOUŠKŮM TAK, JAK HO DOBŘE ZNAJÍ - S BASOU NA KRKU ZAHRAJE SVÉ NEJVĚTŠÍ HITY.

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista - STING získal uznání ve všech těchto rolích, a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a Andy Summersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy. Od roku 1985 vydal Sting 13 sólových alb, naposledy pak titul „Sting: 25 Years“, který vyšel 26. září 2011. Tato kolekce zachycuje poprvé v historii jak největší hity, tak i rarity ze Stingovy dlouholeté sólové kariéry. V rámci oslav tohoto milníku je k dispozici i nedávno vydaná iPad aplikace STING 25 - jako první svého druhu přináší vzácné fotografi e, rozhovory a více než čtyři hodiny video obsahu, včetně exkluzivních záběrů z benefi čního představení k jeho šedesátým narozeninám v New Yorku.

Sting je vysoce respektovaný hudebník, který prodal téměř 100 miliónů alb jako sólový umělec a získal dalších 10 cen Grammy, Zlatý glóbus, cenu Emmy a obdržel tři nominace Oscara. Jeho poslední turné „Back To Bass“ sklízí úspěchy po celém světě, včetně České republiky, kde je jeho koncert již dlouhou dobu vyprodán.

www.sting.com
www.livenation.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>