Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Seal

2010-06-14 17:23

6.7.2010 od 20hod
Tesla Arena

Britský zpěvák Seal se vrací do Prahy! Právě tady odstartuje turné Best of a zazpívá všechny své největší hity! V holešovické Tesla Areně vystoupí 6. července 2010 a jako bonus přidá několik zbrusu nových písní z připravovaného alba. Odstartujte hudební léto s fenomenálním Sealem!

Seal při své poslední návštěvě Prahy v roce 2008 představil album System, jež vydal na konci roku 2007 ve spolupráci s britským hudebníkem a skladatelem Stuartem Pricem, který byl spoluautorem a producentem Madonnina alba Confessions on a Dancefloor i autorem remixů pro kapely No Doubt a Coldplay. Fenomenální zpěvák Seal poté vydal album „Soul“, se kterým po světě koncertoval vloni a sklízel mimořádný úspěch – jeho show byla dokonce hodnocena jako „audiovizuální exploze“! Proto vyráží na turné, které odstartuje červencovým koncertem právě v Praze. Fanoušci se mohou těšit na všechny největší hity, Seal nevynechá jediný! A tak zazní i nejslavnější „Kiss From A Rose“, „Crazy“ či „Amazing“, a přidá také několik romantických písní z alba Soul a malou ochutnávku z připravované desky, která vyjde letos v září.

Cenami Grammy ověnčený zpěvák, textař a skladatel Seal začal vystupovat už jako jedenáctiletý školák, ale na profesionální britské hudební scéně se objevil počátkem 90. let. Následoval single „Crazy“, který se dostal do Top 10, obsazoval první příčky nejen britských hitparád, a Seal se dočkal nadšení u kritiků i posluchačů. Hvězdná dráha urostlého zpěváka brazilsko-nigerijského původu začala stoupat raketovým tempem, od té doby prodal více než 20 milionů alb po celém světě. Postaralo se o to dalších pět veleúspěšných desek, které osobitým způsobem spojují žánry soul, pop, rock a R&B.

Vstupenky v cenách od 750,00 Kč do 1 600,00 Kč

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>