Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MEKY ŽBIRKA : Happy Birthday Tour

2012-10-29 11:11

8. listopadu 2012 od 20:00 hod., O2 Arena

Symfonická aranžmá Mekyho největších hitů rozezní O2 arenu

Legenda československé populární hudby Miro Žbirka oslaví ve čtvrtek 8. listopadu narozeniny výjimečným koncertem. V pražské O2 areně jej vedle jeho kapely a symfonického orchestru doprovodí zvláštní hosté.
 
*********************************************************************
MIRO ŽBIRKA
 
Happy Birthday
 
8. 11. 2012 20:00 O2 arena Praha
 
Vstupenky v prodeji od 11. dubna 2012
 
*********************************************************************
 
Stálice československé populární hudby Miro Žbirka má za sebou velmi úspěšné dva roky. Jeho poslední turné Symphonic Tour, se kterým objel velká slovenská a česká města, bylo dlouho dopředu vyprodané. Mekyho Symphonic Album, na kterém prezentuje své největší hity v symfonickém aranžmá, zase krátce po uvedení na trh získalo platinový status.
 
„V první řadě musím poděkovat všem našim příznivcům. Mám obrovskou radost z ocenění za platinovou desku,“ říká Miro Žbirka a pokračuje: „Byl jsem mile překvapen z podzimních vyprodaných koncertů a musím přiznat, že mne to velmi těší a zavazuje. Zároveň mi bylo líto, že se mnoho lidí na koncerty nedostalo.“
 
Aby všem poděkoval a vyšel vstříc fanouškům, kteří se na jeho vyprodané koncerty nedostali, připravil několikanásobný zlatý a slovenský Slavík na listopad výjimečnou událost. Ve čtvrtek 8. listopadu vystoupí v O2 areně s doprovodnou skupinou a s osvědčeným symfonickým orchestrem Cappella Istropolitana a představí své největší hity v tradičním, symfonickém, rockovém i akustickém provedení. A jako bonus se všemi přítomnými oslaví své šedesáté narozeniny.
 
Zatímco složení doprovodné kapely, která Mekyho doprovází již řadu let, stejně jako přizvání bratislavského symfonického orchestru Capella Istropolitana, se kterým Miro Žbirka nahrál i úspěšné Symphonic Album, je jasné a dané, seznam dalších hudebních hostů je zahalen tajemstvím a zůstává narozeninovým překvapením.
 
Listopadový koncert bude Mekyho jediným podzimním tuzemským vystoupením. Vedle toho ale během června stihne americké turné. Zahraje ve městech Hightstown (8. června), New York (9. června), Boston (10. června) a Washington D.C. (12. června).

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>