Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MANAO - Drums of China

2011-03-31 07:53

Bubenická show MANAO - Drums of China míří poprvé do ČR!

Česká premiéra v rámci evropského turné

Po fenomenálním úspěchu japonských bubeníků YAMATO se do České republiky chystá další strhující bubenická show, tentokrát z Číny.

MANAO - 16ti členný dechberoucí soubor mladých sexy bubenic, které celý svět objevil hlavně díky fantastickému výkonu při zahajovacím ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu 2008. Do Prahy přivezou unikátní show plnou tradičních čínských melodií, strhujících rytmů a dokonalou choreografii na pozadí ohromujících kulis.

MANAO - Drums of China
6.4.2011, Praha, Divadlo Hybernia - začátek od 20:00 hod.

Historie dívčího bubenického souboru MANAO se píše již od roku 2001, kdy bubenice poprvé vystoupily v rodné Číně. Od té doby už procestovaly se svou jedinečnou show USA, Kanadu, jižní Afriku i Austrálii a letos se premiérově představí konečně také v Evropě. Vrcholem jejich kariéry se stalo bezesporu fascinující vystoupení v rámci zahajovacího ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu v roce 2008, které vyvolalo senzaci a od té doby se MANAO - Drums of China stalo jedním z nevyhledávanějších bubenických souborů na světě. Spojení krásných a zdánlivě křehkých bubenic a masivních až 350 kg vážících bubnů společně s dokonalou přesností, jiskrným zvukem a pulsující dynamikou dělá z jejich představení nezapomenutelný zážitek. Jedinečný efekt celého představení umocňuje sugestivní světelná show doplněná jevištními efekty a velkou pódiovou produkcí. To vše diváky unese do uchvacující říše perkusivních zvuků, rytmů a emocí.

Předprodej vstupenek byl právě zahájen!
Více informací na www.pragokoncert.com.

Vstupenky k dostání v předprodejní síti Ticketportal, www.ticketportal.cz, Ticketpro, www.ticketpro.cz, Ticketart, www.ticketart.czKomentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>