Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Karel Gott & Eva Urbanová

2010-10-18 12:08

9.11. a 10.11.2010  19:00  Lucerna Velký sál

Karel Gott & Eva Urbanová - Tour 2010  Koncert

Opět po dvanácti letech uspořádají Karel Gott a Eva Urbanová společné koncertní turné, které je v říjnu až listopadu letošního roku zavede do osmi měst Čech, Moravy a Slovenska (Pardubice, Liberec, Karlovy Vary, Žilina, Ostrava, Brno, Bratislava, Košice). Nejde přitom o hostování jednoho z interpretů, ale o společný rovnocenný koncert dvou výjimečných hvězd za doprovodu domovské kapely obou interpretů, skupiny Boom! Band Jiřího Dvořáka, rozšířené o smyčcové nástroje.

První dáma české opery a sólistka pražského Národního divadla Eva Urbanová, které aplaudovaly milánská La Scala, newyorská Metropolitní opera, londýnská Královská opera Covent Garden i Vídeňská státní opera, se na tomto turné nepředstaví v áriích světového operního repertoáru, ale zazpívá své oblíbené písně ze světa muzikálu, rocku a heavy metalu. Diváci se tedy mohou těšit na originální předvedení hitů skupiny Queen, Andrea Boccelliho a na řadu přijde i duet finské skupiny Nightwish.

Pětatřicetinásobný Zlatý a Český slavík, majitel 24 diváckých cen TÝTÝ a Diamantových, Platinových a Zlatých desek Karel Gott, s jehož nahrávkami se celosvětově prodalo 50 milionů desek, pak uvede na tomto turné největší hity své padesátileté pěvecké kariéry. Samozřejmě nebudou chybět takové pecky jako Lady Carneval; Bum, bum, bum (Dám dělovou ránu); Trezor; Je jaká je či Kávu si osladím.

Společně Eva Urbanová a Karel Gott zazpívají i několik duetů, které si připravili speciálně pro toto turné. Jejich jedinečnou show na pódiu doprovodí světelné efekty a na všech koncertech ji budou přibližovat čtyři videoprojekce na velkoplošných obrazovkách.

Další informace:
Pořadatel: Live Tour s.r.o.
Web pořadatele: www.zuzanaproduction.cz
Web Karla Gotta: www.karelgott.com
Web Evy Urbanové: www.evaurbanova.com

Vstupenky 600-2999 Kč

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>