Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

KAMELOT

2012-11-28 11:32

9.12.2012 od 19hod, Lucerna

LEGENDA OŽÍVÁ….
KAMELOT V LUCERNĚ SLAVÍ 30 LET

Čas plyne jak velká voda a neúprosně nás všechny žene kupředu.
Letos uplynulo již dlouhých 30 let od doby, kdy Roman Horký se svým kamarádem Radkem „Bůčkem“ Michalem (+1995) založil skupinu Kamelot, která dnes bez pochyby patří mezi naprostou špičku naší hudební folkové scény. Lídr kapely Roman Horký složil více než 300 písní, které mají své věrné příznivce napříč všemi generacemi, a vytvořil tak neuvěřitelně hlubokou stopu v jejich srdcích. Kdo třeba jen jednou v životě seděl u ohně s kytarou, téměř jistě slyšel či zpíval některou z jeho písní, aniž by věděl, že mnohé z nich jsou vlastně jeho odžité příběhy.

Po pěti letech se Kamelot vrací do nejvěhlasnějšího sálu pražské Lucerny, kde se všemi svými příznivci a vyznavači ohňů, kteří se chtějí ve vzpomínkách vrátit zpátky o pár let, vzpomenout na jiskry dávných ohňů, na monogramy psané na březovou kůru a setřít si slzy při čase rozchodů, oslaví své 30. narozeniny výjimečným výročním koncertem, který se uskuteční na stříbrnou neděli 9. 12. 2012 v 18:00 hodin ve velkém sále Paláce Lucerna.

Poblahopřát přijdou i přátelé a kamarádi Kamelotu: zpěvačka Ilona Csáková, písničkář Petr Bendl a muzikanti z kapel Pozdní sběr, Marien a Folk Team.

Písně vryté do našich srdcí zahrají a zazpívají původní členové skupiny Kamelot: Roman Horký, Věra Horká, Viktor „Viky“ Porkristl, Jaroslav „Kelly“ Zoufalý, Petr Rotschein, Vladimír „Pupa“ Chromeček.

Pojďme si společně s nimi zazpívat, nechat se vtáhnout do atmosféry plné kamarádství, vůně táborových ohňů a příběhů, které rozechvějí struny našich duší.

Pro zájemce bude za menší příplatek připraven i slavnostní přípitek formou ochutnávky skvělých moravských vín od uznávaných vinařů.


  www.kamelot-brno.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>