Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

JUSTIN TIMBERLAKE: The 20/20 Experience Tour

2014-02-02 12:24

út 3. června 2014, 20:00 hod., O2 arena


JUSTIN TIMBERLAKE VYSTOUPÍ POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE - V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ THE 20/20 EXPERIENCE WORLD TOUR ZAVÍTÁ 3. ČERVNA DO PRAŽSKÉ O2 ARENY.

„S vlasy dozadu sčesanými a ve značkovém oblečení Tom Ford – Mr. Timberlake je každým coulem bavič 21. století, skvělý tanečník i zpěvák“. New York Times

„Rok 2013 byl rokem Justina Timberlakea a jeho The 20/20 Experience World Tour. Ve velkolepé show s propracovanou choreografi í je tolik světel a laserů, že by tenhle koncert mohl soupeřit s „The Wall“. The Star- Ledger

PO IMPOZANTNÍM ZAČÁTKU SVĚTOVÉHO TURNÉ V NEWYORSKÉM BROOKLYNU DNES JUSTIN TIMBERLAKE OZNÁMIL, ŽE SVÉ TURNÉ 20/20 EXPERIENCE WORLD TOUR PŘIVEZE 3. ČERVNA 2014 DO PRAŽSKÉ O2 ARENY. PŮJDE O VŮBEC PRVNÍ KONCERT JUSTINA TIMBERLAKEA V ČESKÉ REPUBLICE.

Po celosvětovém úspěchu alba The 20/20 Experience, které následovala jeho druhá část The 20/20 Experience - 2 of 2, přináší Justin Timberlake svým fanouškům elektrizující koncertní vystoupení. Promotérem světového turné je společnost Live Nation Global Touring.

Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od pátku 13. prosince od 10 hodin. Členové fanklubu Justina Timberlakea, The Tennessee Kids (# TNKids) , budou mít přístup k předprodeji již 9. prosince . Fanoušci mohou navštívit http://thetennesseekids.justintimberlake.com a ve fanklubu se zaregistrovat. Následně obdrží speciální kód pro přístup k předprodeji. Předprodej pro držitele karet MasterCard bude zahájen 10. prosince.

Kompletní seznam koncertů a informace o začátcích předprodejů naleznete níže. Pro nejnovější informace o předprodejích vstupenek navštivte www.justintimberlake.com . Hashtag : # JT2020TOUR

Kromě vyhlášení Mužem Roku časopisem GQ byl Justin Timberlake nedávno oceněn třemi cenami American Music Awards , včetně kategorie pro Nejoblíbenějšího pop/rockového mužského umělce. Album The 20/20 Experience bylo kritikou velmi kladně přijato a stalo se nejprodávanějším letošním albem s více než čtyřmi miliony prodaných nosičů po celém světě. Jedná se o nejúspěšnější mužský albový debut za posledních pět let a zároveň jde o nejprodávanější digitální debut v historii Spojených států od umělce - muže. Titul 20/20 Experience obsadil první místo jak v Top 200 (3 týdny), tak v R&B hitparádě (10 týdnů). Jen v prvním týdnu vydání alba všech jeho 10 skladeb bodovalo v žebříčku digitálních skladeb a pouze v USA se jich prodalo více než 7 milionů. Album získalo platinové ocenění ve třech dalších zemích, stejně jako zlaté v devíti dalších.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>