Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Klasika

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

IL DIVO A MUSICAL AFFAIR (1)

2014-03-23 17:01

3.10.2014, od 20hod, O2 Arena

IL DIVO SE LETOS VRÁTÍ DO PRAHY S PÍSNĚMI ZE SLAVNÝCH BROADWAYSKÝCH MUZIKÁLŮ

Nejúspěšnější pop-operní kvartet IL DIVO, který láme rekordy v prodeji alb i návštěvnosti koncertů po celém světě, se v příštím roce vydá na rozsáhlé turné k novému albu "A Musical Affair".

Při plánování koncertní trasy skupina neopomněla ani své velmi početné tuzemské publikum a 3.října, po dvou letech od bezmála vyprodané české koncertní premiéry, se vrátí do O2 areny.

Vstupenky budou k zakoupení v síti SazkaTicket od 6.prosince v ceně od 1390 korun. Již od 4.prosince budou však na webových stránkách skupiny (www.ildivo.com) pro fanoušky k zakoupení také VIP Meet & Greet balíčky.

Šesté album Il Divo "A Musical Affair", které vyjde 2.prosince, přinese průřez nejslavnějšími broadwayskými muzikály v podobě písní jako “Some Enchanted Evening” (South Pacific), “Bring Him Home,” (Les Miserables), “Tonight,” (West Side Story) a dalších, k jejichž ztvárnění v novém aranžmá si kvartet přizval řadu známých broadwayských umělců a popových hvězd. Za všechny jmenujme např. Barbru Streisand v písni “Music of the Night” (Phantom of the Opera),  Kristin Chenoweth (“All I Ask Of You” - Phantom Of The Opera), Nicole Scherzinger (“Memory” - Cats) nebo  Heather Headley (“Can You Feel The Love Tonight” - The Lion King).

"Bylo to natolik inspirující pracovat na našem novém albu s písněmi z tak slavných broadwayských muzikálů, že se už nemůžeme dočkat, až je v naší úpravě  představíme fanouškům po celém světě." říká Urs Buhler.

Novou show pro Il Divo opět vytvořil jejich dlouholetý spolupracovník a umělecký režisér Brian Burke, který spolupracoval např. se Celine Dion, Eltonem Johnem, Rodem Stewartem nebo The Killers.

IL DIVO

Il Divo jsou prvním a celosvětově nejúspěšnějším klasickým crossoverem - skupinou, která kříží pop s klasickou hudbou. Do dnešního dne prodala tato čtveřice na 26 miliónů desek, ve 33 zemích světa získala 160 zlatých a platinových ocenění, ve více než 50 případech stanulo jejich album v prodejní hitparádě na prvním místě a absolvovala čtyři monstrózní světová turné. Skupinu, kterou tvoří švýcarský tenorista Urs Buhler, španělský barytonista Carlos Marin, americký tenorista David Miller a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard, založil v roce 2003 hudební manažer a producent Simon Cowell.

Koncert pořádá NuCoast ve spolupráci s CAA a Proper Artist Management

Více na: www.ildivo.com, facebook.com/ildivo, twitter.com/ildivoofficial


 
 

Komentáře (1)

black screen 2022-11-30 03:36:39
gratuluji!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>