Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Hurts (UK)

2013-10-16 11:49

8.11.2013 od 19hod, Incheba Aréna
KOUPIT VSTUPENKYV SÍTI TICKETPRO

PRAHA SE DOČKÁ KONCERTU HURTS V INCHEBA ARÉNĚ

Novinka britského dua Hurts, jejich druhé album s názvem Exile, kterou kapela vydala 11.března, stihla za pouhý týden dosáhnout na mety, které pro jiné interprety zůstanou navždy pouhým snem. Citujme z tweetu, který Theo zveřejnil necelý týden po vydání alba :

RT @SonyMusicCZSK: @theohurts EXILE already gold and almost platinum in Czech Republic as well

Ano, album Exile boří evropské žebříčky a i v Česku si po týdnu sahají po platině. Podobná situace nastala v Německu, Polsku i Švýcarsku a vzhledem k tomu, že i jejich jarní turné je téměř všude již několik měsíců vyprodané, nezbylo Theovi a Adamovi, aby na podzim přidali sérii koncertů, kterými uspokojí své věrné a nadšené příznivce. Podzimní tour zahájí dvěma říjnovými koncerty v domovské Británii, aby se pak přesunuli na starý kontinent a 8.listopadu dopravili svůj ansámbl do Prahy, kam dorazí z předchozího show ve Varšavě. Po dvou vyprodaných vystoupeních v Lucerna Music Baru a jednom ve velkém sálu Lucerny, je na podzim čeká čtvrtý pražský koncert během dvou let, tentokrát však v Incheba Aréně na pražském výstavišti.

Hurts se stali fenoménem! Nejen, že skvělé recenze sklízí jejich alba, ale nadšené ovace plné emocí provází také jejich živé koncerty. Hurts, tedy Theo Hutchcraft a Adam Anderson, jsou tu nejen proto, aby naplnili své sny, ale především proto, že touží naplňovat sny také těm, kteří se jejich hudbou nechají oslovit.

Více info na:
www.dsmacku.com

Web: http://www.informationhurts.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>