Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

HADDAWAY v Praze !!

2010-10-21 12:15

SOUTĚŽIT O VSTUPENKY MŮŽETE ZDE

Kde
: Óčko Music Club / Kongresové centrum - 5. května 1640, Praha (vstup z parkoviště Kongresového centra)
Spojení:Zastávka metra C - Vyšehrad
Kdy: 13.11.2010
Čas: 21:00
Předprodej: Ticketstream/Ticketpro

Ikona 90.let HADDAWAY se vrací do ČR a to 13.11.2010, kde vystoupí v Óčko Music Clubu Praha. Pořadatel Event Strike Sport a.s. si Vás dovoluje pozvat na další pokračování Urbano večerů s tématickým námětem 90. let a světovým interpretem jménem Haddaway.
Kdo by ho neznal, když jeho skladby dodnes oslovují nejen starší ročníky, ale i mládež na každé diskotéce. Mezinárodně známé skladby s názvem „What is Love“ nebo „Rock My Heart“ není třeba více představovat.

Haddaway umělec, který se nesmazatelně zapsal do historie dance music. Narodil se v Tobago a pak se přestěhoval do Washingtonu DC ve věku devíti let. Po vysoké škole se přesunul do Kolína nad Rýnem a v roce 1987 zahájil úspěšnou kariéru na trhu hudební scény. Následně se rozhodl využít své tvůrčí schopnosti a založil svou vlastní společnost Energy, která pořádala módní přehlídky. Haddaway započal svou světovou kariéru úspěchem v Británii roku 1993 hitem „What is Love" Zároveň pokořil žebříčky v Německu, Americe a téměř všude jinde na světě. Od té doby šla jeho kariéra jako sólového zpěváka pouze nahoru. V návaznosti na singly, které měly stejně velký úspěch, přichází s albem Rock My Heart.

Jeho kariéra je doposud skvěle doprovázená dance hity z 90let a jako bavič a live performer je Haddaway showcase něco co se nedá popsat slovy. Jeho taneční skladby jsou dodnes považovány za nesmrtelné hity diskoték, které mají obrovské publikum posluchačů.

Support:
Dj Master G / The Best of 90s music

Pro více informací: www.urbano.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>