Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

CHINASKI

2014-02-02 11:46

čt 6. února 2014, 20:00 hod., O2 arena

Chinaski dostali od fanoušků nejlepší dárek k Vánocům. Vstupenky na plochu a do prvních pater  O2 areny jsou dva měsíce před koncertem zcela vyprodány, do prodeje jdou poslední lístky čtvrtého patra.

Nejkrásnější vánoční dárek dostala skupina Chinaski s předstihem od svých fanoušků. Ti zcela vykoupili vstupenky na plochu a do prvních pater pražské O2 areny.

Za necelé dva měsíce – ve čtvrtek 6. února - zde Chinaski společně s diváky oslaví 20. narozeniny a jedním z narozeninových dárků je určitě i obrovský zájem příznivců. Kapela k tomu dodává: „ Tak o tomto se nám ani ve snu nezdálo! Skvělá zpráva! Nejlepší dárek k Vánocům co jsme od Vás fanoušků mohli dostat! Právě přišla zpráva z O2 areny, že plocha a první patro jsou zcela zaplněny. Do prodeje jdou poslední vstupenky do čtvrtého patra. Tak kdo ještě neobjednal, neváhejte. Lístky mizí rychlostí blesku. Připravujeme pro vás  skvělý koncert s dramaturgií, která tady ještě nebyla. Těšíme se na vás!“

Vstupenky na Narozeninový koncert skupiny Chinaski v pražské O2 areně jsou k dostání v předprodeji prostřednictvím www.sazkaticket.cz, http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.aspx?docid=19114594 (je možná i předchozí rezervace) a zároveň i v kamenných obchodech a stáncích s terminály SAZKA Sázková kancelář, a.s.

Chinaski oslaví dvacetiny v O2 areně

Chinaski budou slavit dvacetiny! Speciální „narozeninový“ koncert se bude konat v pražské O2 areně a bude jako jediný v celé České republice. Předprodej startuje již nyní.

Jedna z nejpopulárnějších skupin současnosti, skupina Chinaski bude slavit 20 let své existence. Místem jejich narozeninových oslav se stane pražská O2 arena, kde ve čtvrtek 6. února 2014 představí své největší hity. Fanoušky bude čekat skvělý a nezapomenutelný koncert se speciálně sestaveným repertoárem a scénou.

Kapela prozradila: „Denně drhneme ve zkušebně nový songy a děkujeme múzám, že při nás stojí!". Bude se jednat o jeden jediný koncert v celé ČR - u toho byste měli být!

Koncert kapely Chinaski je dalším z řady, které pořádá Bestsport Arena, vlastník a provozovatel O2 areny. „U všech narozeninových party tuzemských kapel a interpretů, které si posluchači v poslední době užili v O2 areně, si člověk uvědomí, jak čas letí. Jinak by mě asi ani nenapadlo, že skupině Chinaski už je dvacet. Ale na druhou stranu, co to je 20 let...? Těším se na narozeninovou náladu, na show se vším všudy, na zaplněné hlediště, na bouřící diváky. Zkrátka na skvělý zážitek,“ dodal Richard Benýšek, předseda dozorčí rady Bestsport Arena.

Skupina Chinaski se na všechny těší 6. února 2014 v pražské O2 areně. Veškeré pravidelně aktualizované informace jsou dostupné na adresách www.chinaski.cz a http://www.facebook.com/chinaskipage


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>