Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Hudba – Koncerty

Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nightwish- IMAGINAERUM WORLD TOUR 2012

2012-02-28 13:14

30.4.2012 od 20hod, TipSport Arena

Skupina Nightwish vznikla v roce 1996. Přestože díky propojení metalu s operním zpěvem Tarji Turunen kapela zaujala hned při vydání debutu Angels Fall First (1997), na skutečný úspěch si musela pár let počkat. Finsko si definitivně podmanila “až” v roce 2002 s albem Century Child a Evropu o dva roky později s trojnásobně platinovou nahrávkou Once a singlem Nemo, který pokořil hitparády v sedmi zemích. Když se však v roce 2005 kapela rozloučila s Tarjou Turunen, tisíce fanoušků znejistěly a nad hlavami Nightwish se vznášela jediná otázka – může kapela bez takhle výrazné vůdčí vokalistky přežít? Dnes už odpověď na tuto otázku všichni znají. Všechny pochybnosti skupina rozptýlila v roce 2007, kdy se s novou zpěvačkou Anette Olzon a albem Dark Passion Play vrátila na vrcholky hitparád a rozjela se na světové halové turné.

Nightwish nejenže přežili, ale jsou silnější než kdykoliv dříve! Přesvědčili se o tom návštěvníci TIPSPORT ARENY před třemi lety a přesvědčit se o tom můžete i vy – 30.dubna 2012 tamtéž.

Vstupenky na koncert, který pořádá C.A.R.P. Entertainment ve spolupráci s Contra Promotion, budou k zakoupení od 5.října.

videolinky:
Storytime teaser: http://www.youtube.com/watch?v=ndy_GneHe1s
Islander: http://www.youtube.com/watch?v=x2sd8UMUaIk&feature=relmfu
Nemo: http://www.youtube.com/watch?v=SO4LyKd-Hws

Více na: www.nightwish.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>