Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

12th ANNIVERSARY OF MECCA

2010-09-14 15:04

Mecca oslaví 12. narozeniny ve velkém stylu se zahraničními i českými hvězdami

Žhavá narozeninová party noc začíná v pátek 17. září:
Holandský mág taneční scény Funkerman – Dj´s Lafayette a Macio
– retro výlet do minulosti Meccy s Dj Kubou Soulcheckem a Dj Airto

Legendární pražský klub Mecca zve všechny milovníky kvalitní taneční hudby na velkolepou narozeninovou party. Je tomu už 12 let, co Mecca otevřela poprvé a začala formovat českou party scénu a získala své uznání a lesk u zahraničních producentů. Během dvanácti let své existence má za sebou klub Mecca řadu rezidentních večerů a party, na které se dodnes vzpomíná. Klubem prošli ti nejlepší čeští djové a Mecca byla kolébkou i některých nadějných nováčků. Klub Mecca přivezl do České republiky  nejznámější jména světové hudební scény. Za mixpultem se vystřídaly světoznámé djské hvězdy jako jsou  Tiësto, Sven Väth, Martin Solveig, David Morales, Milk & Sugar, Roger Sanchez, Eric Prydz, Armand van Helden, Felix da Housecat nebo Markus Schulz. Slavit je tedy opravdu co, a jak jinak než s velkou hvězdou! Dlouhou řadu slavných jmen, které formují jedinečnou atmosféru Meccy, rozšíří holandský mág taneční scény, který si říká FUNKERMAN, kterého zde doprovodí residenti klubu, Djové Lafayette a Macio.

Hlavní stage ovládne DJ Funkerman, který je známý zejména díky spolupráci s Fedde le Grandem,     s nímž před šesti lety založil label Flamingo Recordings. Od té doby v pravidelných intervalech boří všechny žebříčky prodejnosti i oblíbenosti napříč celou taneční scénou. Nejznámější z jeho desek jsou  „3 Minutes To Explain“, „Wheels in Motion“ a nejaktuálnější „New Life.“  Fanouškům v paměti pravděpodobně nejvíce utkvěla deska s názvem „Speed Up,“  která jej vynesla mezi pomyslnou producentskou elitu. Zájem o ní byl tak obrovský, že jí musel Funkerman vydat ještě jednou a smlouvu nepodepsal s nikým menším, než s legendárním vydavatelstvím Defected Records. Nahrávka měla skvělé ohlasy ze všech stran a dodnes se hraje v klubech. Funkerman remixoval i hity takových jmen, jakými jsou Red Hot Chili Peppers, Technotronic nebo Sugababes; jeho tvorba se objevila i na kompilacích Ibiza House Volume 4, Pacha VIP Volume 4, Pacha Ibiza Summer 2010.

V letošním roce se chystá vydání dlouho očekávaného debutového alba, které Funkerman díky své maximální vytíženosti stále oddaloval. Turné po Severní Americe, Austrálii, hraní na nejlepších světových festivalech, klubech po celé planetě, a samozřejmě neustálé cestování na Ibizu, to vše si vybírá svou daň v podobě nedostatku času ve studiu.
    
Na oslavě nebudou chybět Djs Lafayette a Macio, kteří Funkermana doplní na hlavní stagei.

Druhá stage bude tento večer ohlédnutím do nezapomenutelných momentů uplynulých 12ti let klubu. Mecca retro lahůdky bude servírovat funky disco král - Dj Kuba Soulcheck a spolu s ním jeden z nejdéle působících Djů v Mecce – Dj Airto.


Další informace:

VSTUP (do půlnoci): 300,- Kč
VSTUP (po půlnoci): 390,- Kč
VIP: 990,- Kč
PŘEDPRODEJ: 290,- Kč, www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, www.ticketpro.cz


REMIXY OD FUNKERMANA:
Red Hot Chili Peppers
Technotronic
Sugababes
Ida Corr
Guru Josh
Re-United
Chocolate Puma
Yoav
Kaskade a mnoho dalších

FUNKERMAN SE OBJEVIL NA KOMPILACÍCH:
IBIZA HOUSE VOLUME 4
PACHA VIP VOLUME 4
PACHA IBIZA SUMMER 2010

www.mecca.cz / www.funkerman.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>