Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Hotely – Hotely

Paříž

www
E-mail
Městská část
Praha 1
Adresa
U Obecního domu 1, Praha 1 - 110 00
Telefon
222 195 195
Fax
224 225 475
Druh pokoje
apartmán, dvoulůžkový, suite
Počet pokojů
86
Služby hotelu
restaurace, sauna, fitness, konferenční služby
Doprava
Vedle hotelu Paříž jsou tramvajové zastávky (č. 5, 8, 14), přímo na náměstí Republiky (také stanice metra, trasa B).
Vzdálenost od mezinárodního letiště Ruzyně je 16 km / 11 mil (kolem 30 minut taxíkem). Vzdálenost od Hlavního nádraží je 2 km / 1.5 míle (kolem 5 minut taxíkem). Vzdálenost od Hlavního autobusového nádraží je 2 km / 1.5 míle (kolem 5 minut taxíkem).
Rezervace pokojů
online
Třída pokoje
de luxe
Platební karty
American Express, JCB, Maestro, Visa

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Luxusní secesní hotel Paříž v centru Prahy

Známá rodina hoteliérská Brandejsů provozuje luxusní secesní hotel Paříž v centru Prahy po dobu více než 100 let. Dlouhotrvající věhlasná historie hotelu Paříž hovoří o jedinečné hotelové budově, který rozhodně stojí za návštěvu. Hotel Paříž se nachází v historickém centru Prahy, poblíž Obecního domu a Prašné brány, na počátku Královské cesty směrem k Pražskému hradu a není odtud daleko do obchodů, bank, obchodních středisek a historických památek.

Hotel Paříž nabízí luxusní ubytování s exkluzivním výhledem na pražské Staré Město, dále francouzskou a tradiční českou gurmánskou restauraci, kavárnu Cafe de Paříž v pařížském stylu a bar Chez de Amis. Hotel Paříž také zahrnuje relaxační centrum Wellness and Spa v samém srdci Prahy, kde můžete vyzkoušet například ayurveda masáže. Hotel Paříž je také ideálním místem pro svatby a svatební bankety, konference, školení nebo obchodní schůzky.

Jsou zde k dispozici 3 konferenční místnosti s nejlepší konferenční technikou a vybavením včetně vysokorychlostního internetu prostřednictvím hotelu.
Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>