Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Hotely – Apartmány

Apartments JB

E-mail
Adresa
Kochanova 369/8m, Praha 6 - 160 00
www
Telefon
233 359 322, 723 008 368
Počet pokojů
1 x Studio 3 x Apartmán
Městská část
Praha 6
Doprava
Tram č. 15, 22, 25 - zastávka Drinopol nebo marjánka

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Nabízíme Vám pohodlné a cenově přijatelné ubytování ve čtyřech apartmánech nedaleko Pražského hradu. Dům je situován v klidné části Prahy 6 , nedaleko centra města. Pražský hrad je v pěším dosahu (1,5km) , či pouhé tři zastávky tramvají č.22. Stejná tramvaj (v noci č.57) Vás dopraví do centra města během patnácti minut a spojení s letištěm je rovněž velmi dobré.
Všechny apartmány v našem domě jsou po nedávné rekonstrukci. Mají vlastní příslušenství a plně vybavenou kuchyňku, či kuchyňský kout. Každý apartmán je samozřejmě vybaven také televizí se satelitním příjmem, rádiem a vysoušečem vlasů.
Zdarma nabízíme našim hostům možnost připojení na internet a použití automatické pračky ve společných prostorách v přízemí domu (k dispozici je i žehlička a žehlicí prkno). Ručníky a ložní prádlo Vám rádi vyměníme podle Vašeho přání. Úklid je prováděn až po ukončení pobytu.
Parkování je možné zdarma před domem, či v krytých garážích za poplatek. (Garáž je nutné objednat předem.)
Hostům je rovněž k dispozici zahrada s posezením a krbem. Podrobnosti o možnostech, které naše lokalita nabízí najdete v příslušných sekcích našich stránek. Celkově se dá říci, že naše apartmány jsou vhodné pro hosty, kteří chtějí uniknout z ruchu velkoměsta a přitom zůstat všemu nadosah.
UPOZORNĚNÍ: Přístup do našich apartmánů je komplikován schody. Kouření je možné pouze na zahradě.
Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>