Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Divadla – Divadla

Akcent

www
E-mail
Městská část
Praha 5
Adresa
Ostrovského 253/3, Praha 5 - 150 00
Fax
257 003 323
Telefon
257 003 281
Najít poblíž Kina | Kluby | Restaurace | Bary | Vinárny | Galerie

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

V objektu "Ženské domovy", Ostrovského 253/3, Praha 5-Smíchov, zrekonstruovala firma Akcent, spol. s r.o. SÁL AKCENT. Sál Akcent nabízí od září 2005 hlavně k účelům tanečním, pro konání přednášek, seminářů nebo schůzí a také pro amatérskou činnost dětí a mládeže, a to taneční, pěveckou a hudební.

Kapacita sálu je 140 osob. Sál je možno upravit dle charakteru akce - taneční úprava, stolová,divadelní. K vybavení patří klavír a pevně zabudovaná malá zvuková aparatura (reprobedny, zesilovače, 2 mikrofony + bezdrátový mikrofon, 2 CD přehrávač, minidisk, magnetofon kazetový. Sál není ozvučen prostorově.

V předsálí se nachází bar s občerstvením. Lze zajistit obsluhu v sále během akce. V těsné blízkosti (vedlejší vchod) je možné využít nové restaurace Hotelu Akcent.

V sále působí Taneční studio STYLE Praha, které zde pořádá taneční kurzy (základní, pro pokročilé, latinsko-americké, a to pro mládež i dospělé). Informace a přihlášky na www.tanecnistyle.cz. Taneční studio LIGHT-OS Praha zaměřené u nás na country tance- pouze pro děti. Pravidelná taneční odpoledne pro střední generaci zajišťuje DUO JIMI. Jako zkušebna orchestru slouží sál B-ARTS, productions, Ltd. a jako přednáškový sál pro firmu Eko-consult Praha.

Amatérská činnost je zaměřena na vystoupení dětí a mládeže, a to taneční, pěvecká a hudební pro ZUŠ a všechny zájmové spolky, skupiny, kroužky organizované při MŠ a ZŠ Prahy 5. Pro tento účel je díky podpoře Magistrátu hl.m.Prahy-odboru kultury, nabízen sál zdarma.

Program v sále doplňují výstavy Sdružení výtvarníků ČR a začínajících malířů a fotografů, instalované přímo v prostoru sálu.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>