Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Divadla – Divadla

Divadlo Konzervatoře

www
E-mail
Městská část
Praha 3
Adresa
Divadlo hraje na scéně Žizkovského divadla Járy Cimrmana - Štítného 5, Praha 3 - 130 00
Fax
222 780 396
Telefon
222 781 860
Doprava
Bus č. 133, 207 - zastávka Tachovské náměstí Tram č. 5, 9, 26 - Lipanská
Otevírací doba
Divadlo hraje ve školním roce 2005/2006 vždy v pondělí v 19.00 hod. není - li uvedeno jinak. Po začátku představení není možné pouštět diváky do sálu.
Najít poblíž Kina | Kluby | Restaurace | Bary | Vinárny | Galerie

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Divadlo konzervatoře je součástí Pražské konzervatoře. V divadelním studiu působí studenti 5. a 6.ročníku, zkoušejí a hrají tu svá absolventská představení a prezentují zde tak vše, co se v průběhu svého studia naučili. Na vzniku inscenací se podílejí jak studenti sami, tak i zcela profesionální inscenační tým zahrnující režiséry, výtvarníky, choreografy, hudební skladatele a mnoho dalších.

Divadlo konzervatoře uvádí svá představení pravidelně, každé pondělí, již šestnáctou sezónu na scéně Žižkovského divadla Járy Cimrmana, které poskytuje divadelnímu studiu profesionální zázemí, a to jak po stránce materiálně technického zabezpečení, tak po stránce personálního zajištění odborných umělecko-technických profesí - osvětlovači, zvukaři.

Přesto, že se jedná o školní - studentské práce a pro mnohé ze začínajících herců je praxe v DIKu jejich první zkušeností s jevištěm a divadelním prostorem vůbec, výsledkem tohoto snažení jsou regulérní představení, která se mohou bez obav zařadit do nabídky ostatních profesionálních scén v Praze i mimo Prahu.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>