Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Divadla – Činoherní divadla

Divadlo Na Jezerce

www
E-mail
Městská část
Praha 4
Adresa
Na Jezerce 1451, Praha 4 - 140 000
Telefon
261 224 832, 736 623 966 (pokladna)
Doprava
Metro C - stanice Pankrác Tram č. 11 - zastávka Pod Jezerkou v Nuselské ulici a velice blízko od tram č. 18 – zastávka Na veselí Bus č.188 - zastávka Jezerka (jede od stanic metra C Pankrác, matra A Strašnická a Želivského)

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Divadelní společnost Jana Hrušínského si Vás dovoluje pozvat na představení, která jsou pro Vás připravena v příjemném prostředí pražského Divadla Na Jezerce.

* Bezbariérový přístup * klimatizovaný sál * divadelní restaurace Opona * 205 pohodlných křesel.Dokument J. Abrháma mladšího nově na stránkách Divadla Na Jezerce


Originální video dokument režiséra Josefa Abrháma mladšího je nyní možné zhlédnout na nově pojatých internetových stránkách Divadla Na Jezerce, stejně jako další video ukázky z repertoáru divadla. Snímek kombinuje úryvky z různých představení a unikátní komentář, ke kterému byl použit hlas Rudolfa Hrušínského staršího. Kamera zavítá nejen na jeviště, aby nabídla divákovi nevšední záběry herců v akci, ale zachycuje také zákulisí divadla. Dokumentu nechybí svižný humor a jeho cílem je přiblížit tvorbu Divadla Na Jezerce. Zcela nově pojaté stránky www.divadlonajezerce.cz byly uvedeny do provozu 11. března, v den premiéry hry Petra Jarchovského a Jana Hřebejka Musíme si pomáhat. Jsou přehlednější, poskytují více informací o programu, jednotlivých představeních i o hercích a nechybějí na nich nejnovější aktuality z divadla. Každý den je navštíví více než čtyři stovky lidí. Najdeme na nich i rodiče autora dokumentu Josefa Abrháma a Libuši Šafránkovou, kteří jsou Na Jezerce speciálními hosty v inscenaci hry Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same, v níž se objevují na filmovém plátně.

 


 

Object features

Otevírací doba
Pokladna: Po - Pá 14:00 - 18:00, v den představení do 19:00h
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>