Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Divadla – Černá divadla

Černé divadlo Jiřího Srnce

www
E-mail
Městská část
Praha 1
Adresa
Divadlo hraje na scéně divadla Reduta, Národní 20, Praha 1 - 110 00
Fax
257 921 835
Telefon
257 923 397-8
Doprava
Metro B - stanice Národní , vedle vstupu do Café Louvre
Otevírací doba
Začátek představení v 19:30 hod,není-li uvedeno jinak Pokladna otevřena: Po-Pá 15:00 - 19:00, So a Ne od 19:00 hod. Rezervace a předprodej vstupenek na tel: +420 602 291 572 nebo e-mail : blacktheatresrnec@volny.cz.

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Tento český divadelní soubor, patří od svého vzniku mezi nejznámější reprezentanty českého divadelnictví ve světě. Zúčastnil se více jak 65 mezinárodních divadelních festivalů a realizoval přes 250 zahraničních turné v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii, Africe i Austrálii. Řadí se mezi první černé divadlo na světě.
Jeho umění, pracující na podkladě černého kabinetu, v promyšlené zkratce a výtvarných zjednodušených symbolech získávalo svou poezií a vtipem. Pro Salamandry a později pro celou řadu skupin se stalo podnětem, který vedl k nebývalému rozvoji tvorby na principu černého kabinetu.
Po dlouhých letech putování světem, bez stálé divadelní scény v Praze, mají zahraniční i čeští návštěvníci možnost setkat se s tímto originálním, původním Černým divadlem na pražském jevišti v Divadle Reduta.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>