Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Proměnná - T.VAR

2010-02-27 08:40

SOUTĚŽIT O VSTUPENKY MŮŽETE ZDE

Divadlo Ponec oživuje letošní dramaturgii o projekty českých umělců, kteří dlouhodobě působí v zahraničí. V rámci nového tvárného dramaturgického prvku (T.VARu) představí v Ponci v neděli 7. března od 20.00 hod svůj nejnovější projekt Proměnná choreografka Tereza Lenerová. Proměnná je příběh o dvou lidech, kteří se neustále míjí, někdy jsou si velmi blízko a jindy zas na míle vzdáleni. Součástí večera bude také živá performace projektu Nástroj 1 designéra Matěje Chabery. Chabera oslovil skupinu herců, aby vyjádřila na jevišti inspirativní podstatu Nástroje 1. Design tak bude zcela neobvykle prezentovaný dynamickou a expresivní formou divadelního představení.

Proměnná je příběh o dvou lidech, kteří se míjí, někdy jsou si velmi blízko a jindy zas na míle vzdáleni. Je mezi nimi něco stálého, co nepodléhá neustálé proměně? Do jaké míry je jejich vztah tvořen vzpomínkami na minulost, plány do budoucna a jaký je skutečně právě teď?

Ve světě, kde cokoliv je možné, procházíme neustálou proměnou
Naše bytí je křehké
Je vystaveno náporu změn
Je to příběh bez konce

Koncept/režie/hrají: Tereza Lenerová a Einat Ganz
Hudba: Brian Eno, Neu!, Ben Buchenbacher
Kostýmy: Inbal Lieblich
Světelný design: Omer Shizaf
Produkční spolupráce: Jakub Hradilek

Poděkování:
Marina Šternová, Jakub Hradilek, Ben Buchenbacher, Halka Třešnáková, Osnat Kelner, Ariel Efraim Ashbel, Nava Tzukerman, Idit Riechner, Roxanne Stolk, 'The Group in Jaffa', Romi Kiselov, Suzan Dellal Center
 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>