Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Slovenské pondělky v divadle Studio DVA. Prach aneb dva Maďaři se zbláznili

2014-02-08 17:31

Zamysleli jste se už někdy nad tím, co by vás mohlo vytrhnout z každodennosti? Z letargie, zažitého koloběhu všedních dní, zvyků a vyšlapaných kolejí? Hlavní výhra v loterii? Ano! Není to sice originální, ale zato lákavá možnost.

Co všechno se může stát, když do fádnosti všedních dnů udeří blesk z čistého nebe ve formě milionů? Přijďte, bavte se a v průběhu představení plného vtipných situací  si navždycky zakážete sázet…

Autor příběhem manželského páru, který vyhraje hlavní výhru v loterii, reflektuje pikantní společenské i rodinné problémy. Hra zatíná do živého, dojímá, překvapuje a baví. Szidi Tobias (v Čechách známá především jako zpěvačka) a Attila Mokos předvádějí pod režijním vedením Juraje Nvoty herecký koncert, který vám zaručí neobyčejný divadelní zážitek.

Komedie Györgya Spiróa Prach byla přeložena do mnoha jazyků a s úspěchem byla realizována v divadlech po celé Evropě. Prach je nejen anekdotou, ale i křivým zrcadlem jak současnosti, tak i nedávné minulosti, ve které jsme po sametové revoluci prožívali východoevropskou verzi „divokého západu”.

Autor: György Spiró   

Hrají: Szidi Tobias a Attila Mokos

Režie: Juraj Nvota


Délka představení 1hod. 15min. /bez přestávky/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>