Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Michael Winslow: Stand Up Comedy (1)

2014-03-16 10:27

28.3.2014 od 20hod, Kongresové centrum Praha


Michael Winslow – legendární americký komik a herec, mistr zvukových efektů vytvářených pouze ústy a nezaměnitelný představitel seržanta Jonese z filmové řady Policejní akademie, vystoupí v rámci evropské tour poprvé v Praze!

Také jste si v mládí mysleli, že zvuky, kterými seržant Larvelle Jones často vytváří zmatek ve svém okolí nebo jimi ztrapňuje své nadřízené, byly pouhou zvukovou montáží?

Omyl, Michael Winslow, představitel jedné z hlavních a neodmyslitelných rolí této populární komediální řady je opravdovým mistrem ve vytváření zvukových efektů a iluzí a právem se mu přezdívá „Muž 10.000 hlasů“.

Ať už se jedná o neuvěřitelná kytarová sóla Jimiho Hendrixe, zvuky známé ze supermarketu, kanceláře, letadla nebo třeba filmových Hvězdných válek – to vše Michael zvládá pouze svými ústy a mikrofonem.

Michael Winslow je ostřílený komik v žánru „Stand-up Comedy“, ve kterém se stal legendou právě pro schopnost doplnit své příběhy geniálními zvukovými iluzemi, kterými vtáhne diváky do děje jako nikdo jiný.

Jeho stand-up představení v roce 2011 se stalo na kultovním irském Fringe Festivalu jedním z komerčně nejúspěšnějších v celé jeho historii.

28. března budete mít možnost v Praze v Kongresovém Centru vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši tohoto jedinečného umělce a jeho oceňované show i Vy.

Hosty a předskokany představní budou čeští mistři beatboxu a hvězdy známé z pořadu Na stojáka, Petr „Nasty“ Cerha a Ondřej „en.dru“ Havlík.

Celé představení je v anglickém jazyce bez překladu. Zvukové efekty jsou však srozumitelné bez rozdílu


http://crowncomedyclub.com/

Komentáře (1)

cuphead 2022-12-01 07:43:32
oh wow! Welcome

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>