Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Lunapark na radnici

2010-07-13 21:42

 
Někdo má lunapark v hlavě a někdo s ním vyrazí do světa. Divadlo Minor vyslalo s pojízdným lunaparkem rodinu Schworzových a ta nedojela dál než na nádvoří Novoměstské radnice. I tak z toho má tahle rodinka zábavu, a pokud ji chcete mít i vy, nenechte si ujít Lunapark Schworzových. Nejlépe tuto sobotu 5. června, kdy tato povedená rodinka slaví svůj Mezinárodní den. V červnu se s nimi můžete potkat také v neděli 6.6. i po oba dva víkendové dny následující týden.

V útrobách vozidla zvaného Pojízdný lunapark Schworz se skrývá řada opravdu hodně podivných věcí. Rodina Schworzových jsou potulní provozovatelé světových atrakcí a odvážlivci si jejich udělátka jako je židlotoč nebo strašidelná bedna budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Bezstarostně pouťovou atmosféru naruší až dva exekutoři, kteří jdou svérázné rodince po krku, resp. jejich majetku. Schworzovi se samozřejmě jen tak nenechají a pokusí se neúprosné úředníky přemluvit všemi prostředky.

Pojízdný lunapark Schworz má něco z nostalgie blížícího se léta a jeho teplých večerů, nekonečných honiček němých filmů pro pamětníky a okouzlení, které dokáže způsobit pouťová tretka, a to i přesto, že má ošoupanou zadní stranu. Má veselý průběh a šťastný konec, a přestože je psaná až pro děti od osmi let, pozornost u ní udrží bez problémů i dítka mladší.

Nečekejte výpravné představení a nebudete zklamáni. Je to ideální zastávka mezi školou či školkou a večerníčkem.
 
  

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>