Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Mezinárodní divadelní hit - hra Kumšt letos naposledy v Divadle Na Jezerce (1)

2011-05-20 12:52

Legendární herec Jan Tříska  opět  v Divadle Na Jezerce v jedné z nejúspěšnějších inscenací a komedií  na této scéně - hře Kumšt světově proslulé hry Yasminy Rezy. Na jeviště Divadla Na Jezerce se legendární herec vrací již počtrvté. Spolu s Janem Hrušínským a Janem Kačerem v Kumštu doslova excelují. Tato inscenace v režii Jana Hřebejka se stala jedním z nejoblíbenějších titulů divadla.
Kumšt je komedie o třech nerozlučných kamarádech. Jde o uzavřený pánský spolek, který se stal snad tím jediným pevným bodem v životě těchto jedinců. Jejich poklidné vztahy ale najednou naruší zprvu banální spor nad modernistickým obrazem, který přeroste v hádku a nakonec úporný zápas o uznání a „hodnoty v umění“. V této vzájemné obraně svých světů najednou všichni "ztratí tvář" a ocitnou se na pokraji propasti; prostá "konverzace" je dovedla až tam, kde už není kam ustoupit…

Tři Janové se v Divadle Na Jezerce představí  10, 15 a 17.6. 2011

Více na www.divadlonajezerce.cz

Komentáře (1)

essay writing 2022-04-13 10:51:04
The various brands are offering the home theaters system to the customers and having satisfied customers as well. The detailed information about the multimedia speaker system is quite wise and understandable thanks for your help. Keep it up with the further information to discuss that would be wise.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>