Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Kašpar

2012-09-11 00:36

Premiéra inscenace KAŠPAR odstartuje divadlení sezónu v Ponci

12. 9. od 20:00 uvede divadlo Ponec zářijovou premiéru, inscenaci KAŠPAR od Kateřiny Stupecké, vítězky Ceny SAZKY za objev v tanci 2009. Kateřina při přípravě inscenace spolupracovala se svým dvorním light designérem Janem Komárkem a její taneční partnerkou bude Pavlína Rézová. Choreografie KAŠPAR vychází z přesvědčení, že vlastního „Kašpara v sobě máme všichni. Jde jen o to, jak moc dovolíme, abychom se jím stali. Kam se odcházíme skrýt, v jakou chvíli přecházíme do boje a kudy prcháme? Kašpar nastavuje zrcadlo. Kašpar prosí o odpuštění toho, co již bylo odpuštěno, bojí se toho, co není a ukrývá se tam, kde je nejvíc viděn.“
    Inscenace bude uvedena v rámci komponovaného večera společně s inscenací LV-426  choreografky Markéty Kuttnerové (aka MAIA). Následně se diváci přesunou do karlínské zahrady ve Vítkově ulici č. 6, kde ve 21:30 představí Adéla Petáková svůj site-specific projekt Rozárium inspirovaný hrou Václava Havla Zahradní slavnost.


Koncept a choreografie: Kateřina Stupecká
Účinkují: Kateřina Stupecká, Pavlína Rézová
Hudba: Elizabeth Hoffman, Yosuhiro Takenava
Kostýmy: Ha Thanh N.
Světelný design: Jan Komárek
Sound design: Karel Štulo
Grafika: Palo Kršiak
Foto: Vojta Brtnický, Ivana Antošová, Linda Průšová
Produkce: Matěj Halaš

Vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji za 160 Kč (se slevou 90 Kč) a lze je rezervovat prostřednictvím webových stránek divadla Ponec či předprodejní sítě Ticketportal a Ticketstream. V den konání představení je cena vstupenky 190 Kč (se slevou 120 Kč). Více na www.divadloponec.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>