Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FRINGE FESTIVAL PRAHA 2010

2010-06-03 12:24

Pátek 28. května - Sobota 5. června 2010

Program celého festivalu vč. možnosti zakoupení vstupenek online najdete pod jednotlivými divadly:
A. Divadlo Na Prádle
B. Divadlo Na Prádle - Kavárna
C. Kostel sv. Jana Křtitele na Prádle
D. Kavárna 3+1
E. Divadlo Čertovka
F. A Studio Rubín
G. Divadlo InspiraceDychtivě očekávaný pražský maraton divadla, tance, komedie a hudby z celého světa vypukne již 28. května a poběží po 9 dní.

Prague Fringe Festival, letos již po deváté, oslovuje stále více návštěvníků ze zahraničí a je také stále populárnější mezi českými diváky. Festival se skvělou mezinárodní atmosférou, kde se diváci ze zahraničí mísi s místními a užívají si mix špičkových představení a cenově přijatelné neelitní divadelní zábavy.

Tento zajímavý festival nabízí na 40 různých představení a více než 200 vystopení a je jakousi mini verzí světově proslulého Fringe Festivalu v Edinburku kdy pro vás vybírá to nejlepší. Se svými cenami je rovněž o mnoho levnější.

Představení jsou v angličtině, češtině nebo neverbální. Jsou seřazena tak, aby jste jich stihli i více než 5 za den. Hraje se od odpoledne do pozdního večera, představení trvají převážně něco kolem hodiny a mezi představeními budete mít dostatek času na pohodlný přesun nebo něco malého k jídlu.

Žhavý tip? Live Theatre s jejich v Newcastlu oceněným Playing with my Heart, to nejlepší z Amsterdam Fringe a zadumané keltské písničkářky Andi Neate a Flanna Sheridan. Gail Whitmore (The Human Jukebox) s jejím repertoárem o více než tisící různých písničkách vzbuzuje opravdu pozdvižení. Podivínství, jedinečnost a kvalita je samozřejmostí a rozhodně se najde pro každého něco!

Dějiště Fringe festivalu umožní návštěvníkům objevit klidnější část historického centra města přímo v srdci Malé Strany. Toto jedinečné místo obklopené zahradami a tichými parky je mimo hlavní turistické trasy a díky tomu má příjemnou vesnickou atmosféru. Dopřejte svým kulturním smyslům ve Fringe prostorech až do ranních hodin, najdete mezi nimi středověká sklepení, kavárny a také nádherný Husitský kostel.

Steve Gove, Carole Wears a Fringe team
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vstupenky Fringe 2010

Vstupenky cena je 150 Kč, ale abychom Vás nalákali a dostali do té správné nálady, pak v pátek 28. května za lístek zaplatíte pouhých 100 Kč.

Fringe Voucher – speciální nabídka, k dostání pouze v síti Ticketstream. Pět plnohodnotných vstupenek za cenu čtyř, tj. za 600 Kč (zahrnuje i manipulační poplatky). Vstupenky na vybraná představení budou vystaveny v pokladnách příslušných divadel. Permanentka nezajišťuje vstup na již vyprodaná představení, tak přijďte včas!

Sleva pro studenty – neuvěřitelné! Pouhých 50 Kč za představení (po předložení dokladu o studiu). Lístky pro studenty budou dostupné daný den v jednotlivých divadlech.

www.fringe.cz 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>